Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb generáció, és miért?

Figyelt kérdés
Van, aki szerint a baby boomerek, van, aki szerint a Z generáció. Mi a véleményetek, számotokra melyik generáció az, amelyiket a legrosszabbnak tartotok?

2021. jún. 14. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ne provokálj, mert ha most leírom hogy a z generáció mennyire nagy 0,itt fognak vergődni a taknyosok.
2021. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Minden generációban vannak normális és idióta, életképtelen emberek. Ezt nem lehet így behatárolni.
2021. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Milyen szempontból a legrosszabb?
2021. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Talán a sajátomat, a Z-generációt mondanám.

A korombeliek rettenet lusták, élőben nem akarnak kommunikálni, előbb veszik kézbe a telefonjukat, minthogy egy terembe valakivel szemkontaktust létesítsenek. A legtöbbjükben kevés a motiváció és az akaraterő, meg úgy érzem, amolyan "hiperérzékenyek". Ki nem lépnének a komfort zónájukból semmiért sem, ha valami történik velük, az meg világi probléma.

Persze vannak kivételek, meg természetesen ez változhat is még a jövőben.

Szóval ez a bajom, hogy mi annyira az "online"-ra vagyunk berendezkedve, mindenki ott akar elismerést, lájkokat, szíveket kapni, míg a másik generációk sokkal "élőbbnek" tűnnek azzal, hogy számukra a közösségi média nem akkora priorotás.

Ez most úgy hangzott, mintha egy boomer írta volna, de ezek az én meglátásaim. :D

2021. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

Én inkább úgy látom, hogy egyre nő a szakadék generációkon belül is.

Idősebbek és fiatalok között is látok okos, értelmes embereket, intelligens megnyilvánulásokkal, jó helyesírással, meg látom az ilyen "sya micsi" típusú agyhalottakat, akik még a legalapvetőbb dolgokat sem fogják fel, lehet szépítgetni, de legyünk őszinték, állati szinten vannak. Funkcionális analfabéták, elolvasnak egy szöveget, és nem értik, hogy miről szól. A helyesírásuk meg... "megilyed", "ebből egy kukocsem értek" és társai. Ijesztő... És még csak azt sem mondhatom, hogy csak a fiatalok ilyenek, mert az idősebbek között is sok a félelmetesen hülye.

2021. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1: nem provokációnak szántam, csak kiváncsi voltam, kinek mi a véleménye erről. Ezt te vetted annak. :D
2021. jún. 15. 05:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A Z generáció tényleg eléggé életképtelen. Viszont erről a szüleik tehetnek, akik elsősorban X és Y generáció. Az Y generáció (Millenial) nagy része sajnos alkalmatlan szülőnek. Ezért is örülök, hogy nekem nincs gyerekem. De pl. a húgomnak eszméletlenül elcseszett gyerekei vannak és a húgi magának sem vallja be, hogy felsült, mint anya.
2023. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!