Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha céges jubileumi rendezvényr...

Ha céges jubileumi rendezvényre NÉVRE SZÓLÓ meghívót kap mindenki, de még olyan is aki rég itt se dolgozik, ugyanakkor 1-2 embernek nem is szólnak, az feledékenység vagy tudatos üzenet?

Figyelt kérdés

Tehát céges 25. éves jubileum, vacsora étel ital lufi stb.

Névre szóló meghívók készülnek, szinte mindenki kap.

Köztük olyanok is kapnak (postán) aki valaha itt dolgoztak már rég itt sincsenek (régi kisfőnök pl) de mégis hívják őket.


És akkor van 1-2 most is itt levő, ráadásul JÓÓÓÓÓÓ ideje itt levő ember aki nemhogy meghívót nem kap még nem is szólnak neki az egészről. Úgy szedik össze a folyosón az infót hogy ma hamarabb vége a melónak mert rendezvény lesz... milyen rendezvény? Hát ott a meghvívó nem kaptál? Milyen meghívó???



Szerintetek ez

a) feledékenység a vezetők részéről az 1-2 nem hívott irányába

b) vagy tudatos üzenet hogy őrájuk ott nem kíváncsiak, ők semmibe vannak véve, hiába vannak a cégnél X éve


Melyik? Én a B) -re szavazok.


2021. jún. 15. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ilyesmiről a főnökség csak azt mondja, hogy küldjenek ki meghívót a marketingesek vagy valaki. Az meg mindig egy "múltkori lista" alapján történik, ami már nem is aktuàlis. Szerintem csak balfaszkodásról van szó.
2021. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Tegnap is mondtuk már, téged nem hívnánk mi se sehova, annyi marhaságot hordasz itt össze.
2021. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Most már névre szóló meghívót is adnak? Tegnap még csak simán az volt, hogy nem hívtak meg téged az alapítványi sulis munkatársaid.
2021. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy szimpla adminisztrációs hiba miatt nem kaptál meghívót. Vagy egyszerűen rühellenek Téged és nem akarnak veled együtt bulizni. Döntsd el, hogy melyik vonatkozik rád.
2021. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

""


Már eldöntöttem, az elején le is írtam.

Kis cégnél alig 20 fővel nincs admin hiba. ott aki nem kap meghívót annak oka van és az nem a feledékenység.

2021. jún. 15. 11:04
 6/6 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, borzasztó lehet ez a cég ahol szenvedsz...itt minden előfordul amit csak eltudsz képzelni munkaügyi fronton...kész állatorvosi ló ez a cég...

De legalább változatos az életed és nem unatkozol!

2021. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!