Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért taperolja össze mindenki...

Miért taperolja össze mindenki csupasz kézzel a péksütiket?

Figyelt kérdés

A legtöbb boltban már vannak külön kis kesztyűk, hogy azzal vedd ki. De én pl. mindig egy másik zacskót húzok a kezemre.


Miért szarják le egymást ennyire az emberek?


2021. jún. 15. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Szia én mindig zacskóval szoktam ki venni de engem nem zavar ha ellőtte megtaperolja hisz nem lesz tőle súlyos betegségem.
2021. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ha ugyanabba a kesztyűbe nyúlsz bele, mint más, mennyivel vagy előbbre?

Én pl nem tapogatok, de se a kesztyűt, se a csipeszt nem tapizom mások után.

2021. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifordított zacskóval veszem ki a péksütiket.Vagy ha több, akkor 2 ujjal rakom be a zacskóba.A kezem és a kosarat fertőtlenítem a bejáratnál.
2021. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Számomra mondjuk eggyel érthetetlenebb, hogy egyáltalán miért taperolják. Ha tudom, hogy akarok két kakaós csigát, akkor kiveszek kettőt, nem fogdosom végig az összeset.
2021. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanígy vagyok vele, mint a #4. Én nem húzok se kesztyűt se zacsit, nem a fogóval veszem ki, hanem kézzel, de amihez egyszer már hozzányúltam, azt meg is veszem. Az nekem is furcsa (gusztustalan), hogy valaki végigmatatja az egész péksütis részleget, aztán távozik egy előre csomagolt szeletelt kenyérrel.
2021. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ha ugyanabba a kesztyűbe nyúlsz bele, mint más, mennyivel vagy előbbre?"


Mi az, hogy ugyanabba a kesztyűbe? Ki van rakva egy csomó kesztyű, egyet kiveszel, és nem tömöd vissza a zacskóba.

2021. jún. 15. 11:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem érdekelt és bele se gondoltam, hogy mennyire zavar a dolog. Egyszer Bevásárlás közben gondoltam veszek már reggelit is viszont egy néni konkréten minden pizzás háromszöget megnyomkodott és egyet sem vásárolt meg. Azóta Legtöbbször csak akkor veszek ha éppen akkor rakják ki.
2021. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 arra kíváncsiak, hogy puha-e.


Szerintem is undorító, ha összetapizzák, én a csipesszel szoktam kivenni és még élek, 2 éve beteg sem voltam. A csipeszt nem veszi az ember a szájába meg a kezét sem, ez nem ugyanaz, mint mikor a pékárut tapizzák össze, amit utána megeszel.

2021. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is úgy vagyok vele, hogy kézzel veszem ki, de amit megfogok, nem teszem vissza. Ugyanolyan minden zsemle, szóval értelmetlen is lenne visszatenni, hogy "na ez mégse tetszik".

Megfogom, kiveszem, beteszem a zacsiba. Nem válogatok.

2021. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem veszek ilyet egy ideje.

Pékségben nem tapiz at mindent 100 ember.

Nem kell az eladóval jönni, az egy.

Majd, ha lesz olyany amibop csak egyet lehet kivenni, majd akkor. Nem is hianyzik. Kevesebb kaloria.

Sok mindent amugy se vennek ki, tejesek kilove

2021. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!