Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lesz ebből valami ügy?

Lesz ebből valami ügy?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám aki szokott kocsival ide oda vinni. És veszek neki sört érte mert azt szereti, és velünk dolgozik a kollégám feleségének a húga. És mindig árulkodik a nővérének a húg hogy a kollégának aki a nővére férje sort veszek….. a kolléga felesége azt mondta szólni fog a gyár vezetőnek , szerintetek lesz ebből

Valami elzavar engem a főnök? Hozza teszem a sört nem gyárban adom neki oda sőt alkoholt se viszek be . Mindig munka után ha néha veszek neki elmegyek a boltba és ugy munka után adom neki


2021. jún. 15. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkán kívül senkinek semmi köze mit csinàlsz, és mit iszol. Szerintem ne törődj vele. Nem lesz semmi:)
2021. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajuk azzal, hogy sört veszel neki?
2021. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azon aggódnék a legkevésbé, hogy a főnököm mit szól, hogy szívességért cserébe adok valamit.

Az viszont halál gáz, ha egy munkatárs hurcolász kocsival rendszeresen.

Ha nős és te is nő vagy, az meg méginkább.

2021. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindketten férfiak vagyunk. Én 22 éves ő 37
2021. jún. 16. 04:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor legalább az asszony miatt nem kell aggódnod... elvileg

Egyébként tényleg nagyon zavaró tud lenni ha az egyik félnek van egy a haverja/barátnője, akinek "cukorkából vannak a lábai" és mindig szívességből kell furikázni.

A munkahelyeden kizárt dolognak tartom,hogy ilyesmibe beleszólnának, hiszen nem tartozik rájuk.

Mondjuk a feleséget sem értem,hogy miért pont ezzel a munkahelyi dologgal akar visszavágni.

Egy biztos,hogy túlzásba vitted a szívesség kérést.Akármit is mond a kollégád,hogy ez neki nem gond,ezer százalék,hogy otthon a házasságában nekik ez akár napi szintű probléma lehet,hogy neked ugrál, ráadásul pár doboz sörért.

Szóval szerintem gondold ezt át és oldd meg máshogyan a mászkálni való dolgaidat.

2021. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!