Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láthatatlan vagyok! Vagy...

Láthatatlan vagyok! Vagy miért van az, hogy teljesen keresztülnéznek rajtam az emberek?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell elképzelni, hogy megyek az utcán, és az emberek egyáltalán nem néznek rám, mintha nem is lennék ott, vagy láthatatlan lennék.

Tény, hogy nincs rajtam sok néznivaló, mert nagyon kövér vagyok. De ahhoz, hogy ezt meg lehessen állapítani, előbb rám kéne nézni, nem? Én legalábbis először ránézek az emberekre, akár a másodperc töredékére is, ami alatt már kiderül, hogy érdemes-e tovább nézni az illetőt. De ha rá se nézek, akkor nem derül ki! Akkor hogy van ez?

Már gondoltam arra is, hogy elmegyek bankot rabolni, ha már úgyis láthatatlan vagyok :D


2021. jún. 16. 03:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki rád pillantana akkor meg az lenne a baj hogy mi a fszt bámulnak ezek🐿️
2021. jún. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj már :)
2021. jún. 16. 03:41
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nagy teret töltesz ki, igy perifériából is felfogható vizuális információ vagy.
2021. jún. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez lehet a magyarázat.
2021. jún. 16. 04:33
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy láthatatlan csak nem vesznek észre
2021. jún. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki
2021. jún. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokszor örülök is neki, csak furcsa.
2021. jún. 16. 05:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek nem akarnak megbántani azzal, hogy sokat bámulnak rád, ezért csak egy pillanatra néznek meg, amikor te nem látod és utána meg levegőnek tekintenek. Ennek örülhetsz! Ez nem rossz!
2021. jún. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
A dagadt, fogyatékos vagy más módon nyomorult embereket az udvarias emberek direkt nem nézik meg, hogy véletlenül se bántsák meg a bámulással. Akár a periférikus látómezőben is, egy pillanat alatt érzékelik, hogy fogyatékos vagy dagadt a nyomorult, és már el is fordítják a tekintetüket.
2021. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak veled van ez így, sztem elég általános. Az emberek egyrészt bambák, másrészt a saját kis világukban élnek, vakon. Alig látok olyat, aki nyílt tekintettel jelen van a világban, és láthatóan figyel a többiekre maga körül.


De ha udvarias vagy, pl. előreengeded az ajtóban, azt nálam kb. 70% észre se veszi. Sokáig azt hittem, bunkók, ma inkább úgy látom, hogy "alszanak".

2021. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!