Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tökéletes minden ember?...

Miért tökéletes minden ember? Én miért nem vagyok az,:

Figyelt kérdés
A körülöttem lévő embrek mindegyke tökéletes. Csinosak,szépek,okosak,kedvesek csak én vagyok ilyen tökéletlen?
2021. jún. 16. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha egy picit megerolteted magad te is rajossz, hogy hulyeseget irsz.


Senki sem tokeletes, az altalanos eretelmben veve.


Mellesleg mi az neked hogy tokeletes?


Csak annyi, hogy "Csinosak,szépek,okosak,kedvesek"? Ne haragudj de ez egy elegge szegenyes egy halmaz.

2021. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
butaság. :)
2021. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom ,de hirtelen ennyi "tökéLetésség jelző" jutott eszembe. Miért érzem így ,ha nincs is így? És ők miért gondolják magukat tökéletesnek? (legalábbis ezt éreztetik) . Lehet ,hogy hülyeségeket írok ,de így érzem ja és 16 éves lány vagyok
2021. jún. 16. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mert ők nem azon keseregnek, ami nincs, hanem annak örülnek, ami van.

Fel a fejjel! :)

2021. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Senki sem tökéletes, és te is épp annyit érsz, mint bárki más.

Vannak emberek, akik azt HISZIK magukról hogy ők tökéletesek, és ennek megfelelően mindenkinél jobbnak HISZIK magukat, de az inkább szánalmas és megmosolyogtató.

2021. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké nagyon szépen köszönöm a válaszokat :9
2021. jún. 16. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A világon nincs tökéletes ember (max csak olyan aki annak hiszi magát, de 10ből 9x ez is csak kompenzálás), ami nem is baj, mert ritka unalmas dolog a tökéletesség :)

Egy dolgot tanulj meg - aki valóban boldog és elégedett az életével, az megéli a pillanatot, aki pedig nem, az kipakolja a kirakatba.

2021. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jó valamiben, és senki sem töki, még, ha annak is látszik. Mindannyian ugyanúgy érzünk, sírunk, nevetünk, stb.
2021. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része túl próbál kompenzálni, és a közösségi oldalakon, illetve a valóságban is olyan képet próbálnak festeni magukról, ami nem is igaz. Inkább csak az önbizalmad alacsony szerintem, biztos, hogy sok értékes tulajdonságodat észrevenném, ha megismerhetnélek. :)
2021. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!