Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj velem? L

Mi lehet a baj velem? L

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, gondoltam ezt elore leirom.

Nagyon regota (kb honapok ota, lehet a covid lezarasoknak koze van ehhez) eros es kiszamithatatlan hangulatingadozasaim vannak. Peldaul delelott tok boldog vagyok es estere amikor egyedul vagyok mintha hirtelen atcsapna az egesz depresszioba. Kilatastalannak latom az eletem, semmihez sincs motivaciom, nincs kedvem semmihez. Ilyenkor maganyosnak is erzem magam. Neha eszembe jut az is, hogy megoljem magam.

De van hogy napokig boldog vagyok, aztan megint ez az erzes visszater akar napokra. De konkret kivalto oka nincsen altalaban.


2021. jún. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Depresszió és bipoláris zavarod lehet fordulj szakemberhez az öngyilkossági gondolataid aggasztóak!
2021. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bipoláris? azert az nem igy csettintesre valtozik. több havonta
2021. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy legalább neked néha van jó kedved,én csak szenvedek,meg unatkozok..ha nem drogozok éppen nincs is egy vidám percem sem.
2021. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindennek van oka, csak nem tudsz róla...

Szerintem nem kell így ráparázni a gondolataidra és annak sem feltétlen látom hasznát, ha mindenféle orvosi szakkifejezéssel bélyegezzük meg ezeket az állapotaidat...

Én úgy érzem, te magad is érzed, hogy mi áll ennek a hátterében - teljesen logikus; majd ha találsz valamit, amit szeretsz, meg egy jó társaságot, majd elmúlnak ezek az érzéseid. Hozzáteszem, én nem vagyok pszichológus; szerintem nincs semmi kóros abban, amit leírtál; bizti, van, aki vitatkozna erről, de szerintem teljesen normális. És nyugi, ez nem az elmebaj kezdete... Én alapvetően mindenkinek azt javasolnám, kicsit ismerje meg önmagát, figyeljen az érzéseire, barátkozzon a gondolataival. Szerintem a probléma nem azzal van, amit gondolsz, hanem azzal az élethelyzettel, ami miatt időröl-időre rosszul érzed magad. Gondolkodj, elemezd az életed, próbálj meg rájönni, mi van a háttérben. Ha megtaláltad a probléma forrását, utána el lehet kezdeni azon filózni, mit lehet tenni, hogy jobban érezd magad. Ha már tudatosítottad magadban a dolgokat, el tudod majd dönteni, mit kéne máshogy csinálnod, de az is lehet, a hozzáállásodon kell valamivel kapcsolatban változtatni - erre meg nagyon sok könyv van, meg más anyag is. Ha akarsz, írj privit.

2021. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nehogy már rögtön itt ilyen diagnózisokkal dobálózzunk, hogy bipoláris zavar és hasonlók, nem kell mindenkit betegnek nyilvánítani és azonnal pszichológushoz küldeni. Szerintem érthető, hogy megvisel a bezártság és egyedüllét. Mivel töltöd egy átlagos napodat?
2021. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem vagyok egyedul, vannak barataim es hobbim is, csak amikor epp egyedul vagyok a gondolataimmal akkor ramtor ez, de nem mindig.
2021. jún. 16. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább az a kérdés, hogy amikor előtörnek ezek a gondolatok, mit érzel, hogy mi hiányzik az életedből, miért kilátástalan? Hol szeretnél tartani?
2021. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!