Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyaként majd megértem, vagy...

Anyaként majd megértem, vagy egy kicsit azért jogosan gondolom így?

Figyelt kérdés

Leszögezendő imádom a gyerekeket, soha semmilyen formában nem voltam rájuk irigy, mindig odaadtam nekik a pótolható dolgaimat nem féltve meg rejtegetve, nehogy megtalálják.

Az utóbbi időkben viszont elkezdtem tapasztalni egy olyan jelenséget, ami teljesen őszinte leszek, kicsit zavar.

A cégünknek nem a gyerekek a profilja, de a szülők sokszor hozzák magukkal szerződni a kicsiket akiknek van játszósarok kialakítva játékokkal, színezőkkel stb.

Sikeres üzlet esetén szoktunk adni apró ajándékot ami már a szemünk láttára azonnal a gyerek kezébe szokott kerülni és nagyjából a távozásukig pont millió miszlikbe is aprítja a gyerek.

Máskor csak elhintik a megjegyzést, hogy hogy fogja élvezni szétszedni a gyerek, megint más csak elmeséli amikor lát nálunk belőle egy másikat, hogy jajj az övét azonnal "megette" szétrágta meg tépkedte a gyerek.


Úgy gondolom, hogy adják oda persze, ha ő nekik nem kell, de nekünk ezek az ajándékok pénzbe kerülnek, legalább ne mondják vissza, hogy mi lett a sorsa vagy ne még a jelenlétünkben adják tovább a gyerekeknek megsemmisítésre, mert azért rosszul esik.


2021. jún. 16. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

1. Ne adjatok ajandekot

2. Vagy valami olyasmit, amit nem lehet szettepni (bar ezt nem ertem, egy darab papirt kapnak, vagy mit?)

3. Elfogadod, hogy ez van, ha mar egyszer ajandekozol, annak ugye az a lenyege, hogy szivesen adod, tehat nem akadsz fenn ilyesmin.

2021. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha olyan az ajándék, hogy inkább a gyereknél landol, akkor ezzel számolnotok is kell. Egy esernyőt például senki nem ad oda játszani, valószínűleg egy pénztárcát sem. Ezt annak a marketingcsapatnak kell belekalkulálnia, aki az ajándékot kiötleteli.

(Amúgy most már kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az, amit az ember jóérzéssel odaad a gyereknek, az meg három másodpercen belül szétrágja. Elárulod, vagy titkos?)

2021. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érdemesebb lenne olyasmit adni, ami a szülőnek is hasznos, és ezért nem adja oda rögtön a gyereknek széttépni. Pl. egy tollat tud használni a szülő (plusz ha nem adjátok oda, úgyis ellopják/náluk marad) + a gyereknek sem túl érdekes, és nem is olyan drága dolog.
2021. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem egy darab papír, egyedileg gyártatott, cég logóval emblémázott műbőrborítású jegyzettömb post-it sorral.
2021. jún. 16. 17:11
 5/18 A kérdező kommentje:
+ toll is van hozzà, az lemaradt. részint hasznosnak gondoltuk mivel a velünk való együttműködés általában fél, háromnegyed év és elég sok jegyzetelést kíván. Gondoltuk jópofa, de majd átgondoljuk.
2021. jún. 16. 17:12
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly? Ezt adjatok a gyerekeknek? A cegnel egy szulo sincs? :DD
2021. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az ajándék, amit inkább ne rendeltetek volna be. Akinek ilyenre szüksége van, az úgyis megveszi palírboltban, ott legalább válogatni tud a méretek között. A többinél meg vagy porfogó, vagy odaadják a gyereknek.
2021. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
olvasd el kérlek amit írtam. Nem mi adjuk a gyerekeknek hanem a szülőknek adjuk akik továbbadják a gyerekeknek megsemmisítésre. Az a kérdésem lényege.
2021. jún. 16. 17:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, rosszul ertelmeztem, a szulo adja oda a gyereknek. Hat ebben az esetben furcsa nagyon, nekem eszembe nem jutna ezt odaadni a gyerekemnek.
2021. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Vegyetek valami játékot a gyereknek
2021. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!