Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetoválásoknak van még valami...

Tetoválásoknak van még valami mondanivaloja vagy már teljesen tömeg és divat lett?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 08:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

#8

Te személyeskedsz és adsz komplex jellemrajzot valakiről egy tetoválás alapján.... :D

Számodra "összerondítás". Számukra meg nem. Miért gondolod, hogy a te ízlésednek kellene megfelelnie a komplett emberi faj minden tagjának? :D

2021. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

A férfiaknál is idétlen a tetoválás szerintem. Az ő esetükben általában ez ilyen primitív eszköz a vagányság és a férfiasság hangsúlyozására.

De komolyan emberek, egy sötét pacáról beszélünk a bőrön. Ha megnézel bárkin egy tetoválást néhány méterről, egy kifolyt tintafoltot fogsz látni csak. Most komolyan, felnőtt emberek számára ez az önkifejezési forma?

A nők meg pláne miért érzik szükségét? Van alapból egy szép bőrük, és összecsúfítják. Hát ha ez nem intő jel, akkor semmi!

2021. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
#11 Hagyd, ha fel tudnák fogni, hogy a tetkó önmagában nem jelent semmit, akkor az országunk sem ujjongana az új meleg ellenes törvény hallatán.
2021. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

#12


"egy sötét pacáról beszélünk a bőrön"

Jah, hát igen, az igénytelen 5 forintos tetoválások mondjuk valóban nem szépek.


"Ha megnézel bárkin egy tetoválást néhány méterről, egy kifolyt tintafoltot fogsz látni csak."

Van akin valóban, de mondjuk az ismerőseim nagy része normális helyen varratja, és szép, igényes munkák, néhány méterről is szépek, nem foltosak. Erre pénzt kell szánni.


"Van alapból egy szép bőrük"

Amúgy honnan veszed, hogy mindenkinek mindenhol szép a bőre? :D

2021. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Metionin ***** válasza:
87%
Szerintem mindig volt, van és lesz ilyen is, olyan is. Úgy vettem észre, hogy akik egy tényleg jó minőségű, kidolgozott, hosszú ideig készülő (és emiatt rohadt drága) tetkót bevállalnak, ott nem a szimplán 'láttam valahol és tetszett' az indok, hanem sokáig tervezték, jelentéssel bír a minta a viselő számára. A kisebb, gyakoribb, általános szimbólumok (végtelen, madárka, nonfiguratív, dátum, név stb.) meg többségében a simán tetszett kategória. De utóbbival sincs semmi baj, engem legalábbis nem zavar hogy másokon milyen tetkó van van vagy hogy miért az van rajtuk. Az ő bőrük. Rajtam olyanok vannak amiket én rajzolok, tervezek és egy tetováló csinálta mindet, mert hosszas keresés után megtaláltam azt, aki tényleg úgy varrja fel, ahogy elképzeltem. Másoknak nem hiszem hogy mondana bármit akármelyik minta rajtam de hát nem azért vannak ott, hanem nekem fontosak.
2021. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Is is. Az enyémnek vannak.
2021. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!