Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítek, és halául engem...

Segítek, és halául engem hibáztatnak az ők sikertelenségül miatt. Miért ilyenek a magyar emberek?

Figyelt kérdés

Számtalanszor megkértek már embereket, hogy fogyni szeretnének, segítsek nekik. Én segítettem nekik, étrendet írok ingyen, ami alapja ugye a kalóriadeficit, ez tény, ettől fogy az ember. De persze nem tartják be, amit ugyan ők nem ismernek be, aztán az a vége, hogy ők mindent úgy csináltak, ahogy mondtam, biztos én adtam rossz tanácsot.

Kiábrándultam az emberekből komolyan.


2021. jún. 18. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Dietetikus vagy?
2021. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, miért lennék? 10 éve sportolok
2021. jún. 18. 23:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy séma, ami alapján kiszamolod a napi kaloriaigenyed, de valószínű, ez nem lesz pontos,de kiindulasnak jo. Aztán figyeled a változást, és ehhez merten vagy hozzaadsz vagy elveszel kalóriát. Nem agysebeszet ez.
2021. jún. 18. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj ezen, tojd le őket , te megpróbáltál segíteni, innentől ez már az ő gondjuk. Ha te tudod, hogy nem te hibáztál; akkor cool, ne gondolkodj ezen; töltsd valami hasznosabb dolgokra való gondolással az időt; vagy legalább legyen vicces :) Hallgass vissza pl valamilyen reggeli rádióműsort. :):)
2021. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sok-sok embernek mindig egyszerűbb más embert/ embereket, a környezetet stb. hibáztatni, mint szembenézni azzal, hogy problémáiról maga tehet főleg. (nyilván nem minden esetben tehet tényleg maga az ember róla, van, hogy tényleg más v a környezet a hibás stb.) A másik, amikor sikertelenségüket, bajaikat a sorsra vagy Istenre/istenekre, karmára stb. fogják. Egyszerű menekülés, mert jobb, mint szembenézni magukkal és esetleg küzdeni a céljaikért, kilépni a komfortzónából.
2021. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nem magyar tulajdonság, a külföldi haverjaimmal hasonlót próbáltam, ők még ki is beszéltek a hátam mögött hogy én hogy "piszkálom őket az alakjuk miatt".


A nagy piszkálás (magyarra fordítva):


-Most vacsorázom, kérsz?

-Az mi?

-Kicsit diétázom mert egy ideje nem mozogtam és látszik...

-Aham... és ezt kell enni hozzá?

-Igen. Ha érdekel megtudom mutatni mit eszek

-Aha, köszi.

2021. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Te vagy Norbi?
2021. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"piszkálom őket az alakjuk miatt".


Hát, ha kéretlen a segítség, és minden áron rájuk akarod erőszakoni , akkor az tényleg kellemetlen.


Tehát, ha nem ők mondták neked, hogy zavarja őket a súlyuk; hanem te mondtad nekik felajánlva; hogy 'ha úgy érzik, gond van az alakjukkal te szivesen segítesz, és állítasz össze egy étrendet', akkor szal érthető a reakciójuk, de ha ők kérték, és te miközben elkezdték,nem kritizáltad őket, hogy "Látom ma már megint nem fogytál", szal érted; akkor nem kell csodálkozni.

2021. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7

Norberi pont az, ki egy egész országot vezet meg a hülyeségével. Szerinte nem a kalória számít, hanem a szénhidrát,ezzel eladva a szenhidratcsokkentet termékeit.

2021. jún. 19. 00:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert elvárják, hogy ne csak segítsd, hanem istápold is őket.
2021. jún. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!