Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik magy személyiségváltozáso...

Akik magy személyiségváltozáson haladnak át egész életükben, ti hogyan viszonyultok az élet maradékával?

Figyelt kérdés

23 leszek mindjért és rengeteg mindent megéltem, többszörösen túlfejlődtem magam. Egy igazi siker önmegvalósításom van, és az élet anyagi területén is jól haladok, átlagosan, de amit belül érzek, elégedettség, bölcsesség, és sok gyakorlati tudás. Rengeteget gondolkozok napi szinten, mindenféle közép komoly és nagyon mély témában, hogy tovább fejtsem a jelenlegi tudásom. Néha ámulok a tudás-nem tudás gyönyörében, amikor lenyűgöz, hogy mennyire keveset tudsz ahhoz képest, amit tudhatnál, és még az is semmi ahhoz képest, hogy mennyiről nem tudod, hogy nem tudod, és hogy mennyire mélyen, komplexen, objektíven, több szempontból tekintek egyszerre, mennyire bölcsen, szeretet nyelvén látok mindent. Az elmém is változik, majdnem mindig lesz egy jobb állapot és lenyűgöz a tudat, hogy milyen hatalmad jóságok fognak még velem történni, hova fogok elérkezni életem végére.


Ha itt van olyan, aki hasonlót érez, írhatna.



2021. jún. 20. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

" ti hogyan viszonyultok az élet maradékával?"

Úgy ah te. H csak egyre jobb és jobb lesz. És az a jó amit most élek, semmi ahhoz képest amit fogok érezni évek múlva.

2021. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!