Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jövő héten lesz az államvizsgá...

Jövő héten lesz az államvizsgám, de már most annyira izgulok, hogy egy dolog hogy tanulni nem tudok érdemben, de aludni se. Egész nap pörgök és feszült vagyok.. Valami tanácsotok van, hogyan "nyugodjak le"?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl leszel rajta, én is így voltam annak idején, de nem volt gond. Amikor én államvizsgáztam, öcsémnek is arrafelé volt dolga, és szórakoztatott egy kicsit a vizsga előtt. Ha tanultál, menni fog, ha csak vizsgadrukkos vagy, úgyis segítenek majd, nem céljuk buktatni, nálunk csak az bukott, aki tényleg nem tudott semmit, aki csak izgult, de látták, hogy tudja a tananyagot, annak segítettek.
2021. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mozogj, de valami intenzívebbet, pl aerobik. Fizikálisan fáraszd ki magad picit.

Ha nem lenne ilyen gyász idő, azt tanácsolnám, hogy menj ki, sétálj...de hátha lesz rá alkalom ;)

Citromfűtea és/vagy kamillatea. (Ne a kifárasztás után, mert bealszol.)

Figyelj a túl sok kávéra, az az idegességet és nyugtalanságot erősíti. Ha kell valami, hogy ébren maradj, akkor a zöld teát próbáld. (Lassabban kezd hatni, de tovább hat, és nem dob meg annyira)

2021. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Mi is nagyon izgultunk, és akik előtt vizsgázol valamikor ők is.

Szerintem meg ne mozogj intenzíven, nehogy most sérülj le.

2021. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon fogok neked szorítani! :)
2021. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig pont, hogy sportolj.


Én anno naponta fél liter citromfűteát ittam illetve Magnézium + B6 készítményt szedtem (igazából azt szinte mindig szedem).

2021. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ezt az államvizsga előtti kb. egy hónapban csináltam, minden nap fél liter citromfűtea. Napközben tanultam, este igyekeztem pihenni illetve az akkori párommal csináltunk programokat.
2021. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!