Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni ha valaki...

Mit lehet csinálni ha valaki vita után semmit se szól a másikhoz és rá se néz egész nap?

Figyelt kérdés

Anyám volt ilyen gyerekkoromban: ha valamit elrontottam, vagy rosszul viselkedtem, 3-4 napig egy szót se szólt hozzám, ha bementem hozzá, felállt és odébb ment.


Párom is így büntet, és nagyon bosszantó, bár nem ennyire durván, mint anyukám.


Ma pl. mindent megcsináltam neki.

Munkából hazamenet még bementem neki a hobbijához megvenni amiket kért, az egyik kedvencét főztem délután, elmosogattam, de most este mikor mentünk autóval valahova, beszólt, hogy rosszul váltottam sebességet, hogy jobb lenne nem így csinálni, mert tönkrevágom a végén a saját autómat.

Mondtam erre, hogy kösz, de mint tudod nem így vezetek, fáradt vagyok, előfordul, hogy bakizok.

Jó, jó, ő csak mondta, de tényleg nem tesz jót az autónak.

Na itt már amúgy is nyűgös voltam, aztán megmondtam, hogy mi lenne ha nem mindig a hibát keresné bennem, és leszállna arról hogyan vezetek, ha már én taxizom őt hetek óta mindenhová meg én futárkodok neki.


Na ebből az lett, hogy azóta nem szól semmit. Itthon vagyunk es kussban ülünk egymás mellett.

Rám se hederít, ha odaülök mellé arrébb húzódik, vagy kimegy a konyhába valamit szöszmötölni.


Sőt amíg ezt írtam, addig kiment elszívni egy cigit, de vett fel farmert, utcai kabátot stb.

Mikor megkérdeztem, hogy "nem csak az udvarra mész?" erre se mondott semmit, csak bevágta az ajtót, és gondolom most sétálgat az utcában.


Mire jó ez? Én már tényleg békülni akarok, odabújok hozzá, de nagy ívből tesz rám.

Jogosan haragszik, értem én. Nem kellett volna vezetés közben így lehurrognom egy semmiségért és visszakaffogni neki, már bocsánatot is kértem emiatt, de nem áll szóba velem.


Miért kell ezt csinálni?


2021. máj. 21. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit túlreagálja, de lehet más problémája van neki is.
2021. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálni rendezni vele a dolgot.
2021. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na velem ezt nem csinálhatná. Azt értem alatta, hogy én tovább bírnám és amikor már könyörög, akkor se szólnék hozzá, tartson akár 2 hétig is a mosolyszünet.
2021. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!