Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit bántál meg legjobban...

Mit bántál meg legjobban életed során?

Figyelt kérdés
Mi az, amit leginkább megbántál? Amit megtettél, de nem kellett volna? Amit nem tettél meg, de meg kellett volna? Mit csinálnál akkor másképp, ha visszamehetnél az időben?

2021. jún. 21. 13:33
1 2 3
 11/22 Fsms ***** válasza:
100%
Kimehettem volna dolgozni vezető állásba, Németországba és maradtam.
2021. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy elvégeztem a főiskolán egy olyan szakot, amit sosem fogok hasznosítani. Elment az életemből 3 és fél év.

Illetve, hogy nem vállaltam fel a pàrommal korábban a kapcsolatot. Második nekifutás volt, és féltem ki mit szól. Pedig azóta is együtt vagyunk.

26N

2021. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
A gyereket...
2021. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Úristen választani is nehéz :D


-egy felesleges szépészeti beavatkozást

-az exemmel való kapcsolatot

-azt a rengeteg depressziós, begubózott évet

-hogy eltűrtem mindent másoktól


De ezek ellenére még mindig itt vagyok, és szép életem lett végül :)


Néhány jó döntést is hoztam, pl. esélyt adtam a mostmár férjemnek és nem gubóztam be a magányba, vagy hogy kijöttem az anorexiából, és nem lettem öngyilkos mikor már nagyon offon voltam a depresszió miatt.

2021. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Túl sokat adtam mások véleményére. Engedtem a társadalmi nyomásnak, és férjhez mentem. (Ma már nem tenném, egyedül lenne jó élni).
2021. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem zártam le a nárcisztikus exemmel már az első szakításnál a kapcsolatot végleg. Hogy hagytam magam manipulálni, kihasználni. Hagytam magam rossz ember előtt gyengének látszani. Elhagytam önmagam. Na ezt nagyon bánom. Bár, ha nem kezdtem volna vele újra, akkor azt bántam volna. Mondván, mi lett volna, ha... Úgyhogy sehogysem jó ez.
2021. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatban lévő ügyről nem tudok nyilatkozni. De tényleg, mert mindig van újabbnál újabb, amit elrontok, elcseszek, megbánok.
2021. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy felelslegesen voltam depressziós nagyon hosszú éveken át, és ezért nem törődtem a tanulmányaimmal, nem igen tanultam nyelvet, jó szakmát.

Meg azt, hogy jó voltam sportba, volt is egy álmom még időben oylan 16 év körül. Most kezdtem komolyabban el 25 évesen, de már érzem, hogy ez rohadt késő. Ilyen korban már főleg munka mellett sima hobbi lehet egy sport maximum, pénz, kapcsolat meg idő hiányában.

2021. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a fideszre szavaztam.
2021. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim tanácsára átmentem egy nagyon jó általános iskolából egy gimnáziumnak csúfolt koszfészekbe. Szerencsére azóta már egy másik, sokkal színvonalasabb gimnáziumba járok, viszont életem legrosszabb két éve volt, amit abban a legalja intézményben töltöttem.
2021. jún. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!