Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az szemetseg hogy...

Szerintetek az szemetseg hogy ha a baratnommel megyek el valahova messzebbre akkor elkerem az uzemanyag koltseg felet?

Figyelt kérdés

Elmentunk kb 250 kilometert en mondtam neki hogy az tok jo hogy ő vilagot akar latni de en nem tudok mindent finanszirozni erre o szinte megsertodott es mondta hogy nem fizet kovileg. En 19 eves vagyok ő 17. Amit én megkerestem diakmunkakkal abbol tankolom az autót így allapodtam meg a szuleimmel hogy akkor vesznek nekem egy autót ha en tankolom. Tehát a lényeg hogy nincs folyamatos keresetem mert tanulok még így annyi penzem van ami van. Szerintem nekem van igazam es inkabb halasnak kene lennie mert igy is csomo mindenhova elviszem ingyen edzesre ide oda vasarolni stb de azt nem akarom hogy tobb szaz kilometerre is en fizessek. ( 8 liter korul fogyaszt 100 on). Szerintem fel se fogja hogy a 19 evesek 95% nak nincs autoja szoval nekem ez egy aldas.

Olyanokat mondott hogy nem fizet mert en egyedul is jonnek es akk mindegy hogy elhozom e de ez nyilvan hulyeseg mivel kozos program.... Meg en ugy erzem ha mar vezetek mindenhova es van egy tobb millios autom, jogsim akkor ez nem nagy dolog.


2021. jún. 21. 18:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igazad van, mondom nőként.
2021. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
Bakker, elég gáz vagy....Ha nincs pénzed, akkor sétálj vele a közeli parkban, ne autózz el Bécsbe
2021. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van.

Vagy ha nem fizet bele, akkor hivjon meg ott valamire, vagy állja az ebédet. Nem neked kell eltartanod. Ha meg nem engedheti meg magának, akkor meg ne várja el tőled.

2021. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
en valami hasonlot mondanek a szitu elott: "elmehetunk messzire, ha kozosen fizetjuk az utikoltseget"
2021. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Ne vidd el, ilyen egyszerű...

Ha a párommal én találom ki, vagy az én kedvemért megyünk kocsival, mindig megkérdezem, hogy beszálljak-e az üzemanyagba. Ha az ő ötlete volt, vagy ő menne és én csak beszélgetőpartnernek ülök az anyósülésen, akkor nem szoktam beleszállni.

Kompromisszumok, de valószínűleg a barátnődnek sincs annyi pénze, hogy finanszírozza az utakat, így maradt a hiszti, hátha megússza :D

2021. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez normális. Illetve attól függ hogy a többi költséget milyen arányban fizetitek. Ha minden mást feleztek akkor ettől akár el is tekinthetsz
2021. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Neki nincs penze

Neki mindent a szulei fizetnek szoval neki az se fajna ha beszallna a koltsegbe mivel a szulei fizetik....

2021. jún. 21. 18:51
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Nőként nálam alap lenne, hogy felajanlom, hogy fizetem a felét. - jó, én már dolgozom, nem 17 éves diaklany vagyok. Viszont amikor annyi voltam, sem vitettem magam ide-oda, ha tudom, hogy a másiknak sincs rá pénze. Akkor elmegyunk egy közeli, szép helyre és kész. Szerintem ez szemétség a részéről, kicsit kihasználás szaga van..


35 N

2021. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nekem van penzem kb 1 millio de ha ő heti 3x akar menni 300 km re furdokbe meg ilyen helyekre akkor nyar vegere ez el is menne.
2021. jún. 21. 18:55
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

Ha heti 3x akar menni, akkor engedd, hadd menjen:D


Nem ez az, amin az múlik, hogy megmutatod, hogy szereted-e.

2021. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!