Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz tulajdonság/...

Szerintetek rossz tulajdonság/elítélendő az, ha valaki imádja ha mások figyelnek rá, bókolnak neki és direkt úgy viselkedik/öltözik, hogy figyeljenek rá/ csodálják?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 19:52
A kérdező szavazást indított:
rossz tulajdonság, elítélem az ilyet
semmi gond nincs ezzel, ha neki jól esik
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, de kit érdekel, mit gondolnak a lúzerek? :D
2021. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát, engem nem zavar, de az ilyen emberek általában nincsenek rendben lelkileg. Annak kell a folyamatos külső megerősítés, aki vagy narcisztikus, vagy önbecsülési gondjai vannak.
2021. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
66%

Nem szoktam pàvàkkal foglalkozni.

Ez a vàlasz sincs itt.

2021. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

hiúság (főnév)

1. Emberi tulajdonság, amely az öntelt emberre jellemző, aki túlzottan kényes saját magával, a külsejével kapcsolatban; nagyon vonzónak és különlegesnek tartja magát, különösen a kinézetét, és titkon elvárja, hogy mások is elismerjék, dicsérjék; valamint az ebből fakadó magatartás.

2021. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem ítélem el, és ha neki jól esik, felőlem csinálja. Viszont a saját szemszögemből általában negatívnak látom, mert többnyire az ilyen emberekkel nehezen tudok kijönni.
2021. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az illető elismerésre vágyik betegesen.Nem ítélem el,nem foglalkozom vele viszont ez valahonnan ered,vagyis komoly önértékelési problémákkal küzd ez a bizonyos valaki.
2021. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, engem irritálnak, a figyelemre éhes, magamutogató emberek. Nagyon visszataszító tulajdonság.
2021. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Engem nem zavarnak az ilyen emberek, ugyanis én magam is így gondolkozok.
2021. jún. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nárcisztikusak.
2021. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira, viszont tapasztalatból mondom, ha mégsem figyel rád senki, k*rva sz*rul tud esni, szóval ez neked lehet rossz. :c
2021. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!