Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, volt már hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már hogy egy férfi nagyon megtetszett nektek külsőre de mikor jobban megismertétek a belső tulajdonságai miatt nem folytattátok vele a dolgot?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 16:03
 1/9 anonim válasza:
0%
dehulyekerdes
2021. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt velem ilyen.

Randin derült ki, hogy ugyanakkor van a szülinapunk. :D viszont annak ellenére, hogy elvileg hasonló személyiségek vagyunk horoszkóp alapján (már aki hisz ebben), eléggé különbözőek voltunk. Idegesített volna hosszútávon. Pszichológiát tanult és végig analizált. Már első alkalomkor meg akarta nekem magyarázni kb, hogy ő ezt meg azt jobban tudja rólam, mint én. Kvázi nem ismerem magam.. Ez eléggé idegesítő volt benne. Meg voltal fura, elvont dolgai. Egyébként csak szexkapcsolatot akart, 2x találkoztunk is, majd mondtam, hogy inkább hagyjuk. Ahhoz képest, hogy ő féltett engem, hogy majd beleszerelmesedek, ő írogatott még jó ideig. Hiába mondtam, hogy nem szeretnék többet találkozni.

2021. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2. Ismerem ezt a jelenséget. Okoska.
2021. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Külsőre tényleg nagyon bejött. Pénze is volt bőven. De állandóan ezzel villogott... nagyzolt, lekezelő volt az emberekkel. Így kb 2-3 nap beszélgetés után megmondtam neki, hogy ez a stílus nekem nem pálya és nem akarom vele tovább folytatni.
2021. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Idővel persze kifinomultak a radarjaim, már jó pár éve ki tudom szúrni előre, hogy helyes és ennyi. Úgyhogy meg sem mozgatnak
2021. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egy. Bár beszélgetés után ment a kukába.
2021. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyrészt kiderült, hogy a pisiszexre gerjed. Másrészt közölte, hogy nem szereti, ha egy nő túlságosan nedvesedik szex közben. Harmadrészt túl könnyen elvesztette a fejét stresszhelyzetben. Negyedrészt ha intim témákról leveleztünk, kitöröltette velem a beszélgetést és még Prt Screent is kellett küldenem, hogy tényleg kitöröltem.

Később még jobban bebizonyosodott, hogy jól döntöttem, amikor nem keveredtem vele semmilyen kapcsolatba. 40 évesen senki nem áll vele szóba, gyanítom, hogy mások felé is vannak furcsa dolgai. Régen nagyon jól nézett ki, de most már apusodik, számomra már nem vonzó egyáltalán. Amikor rájött, hogy a büdös életben nem fogok vele lefeküdni, leöregezett és ócsárolni kezdett.

Szóval már 30 éves korában se kellett, amikor még úgy nézett ki, mint egy filmsztár és nem véletlen, mindig elriasztott tőle valami.

2021. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt. Udvarias, kedves, bár kicsit fura volt a hangja. Szerénynek tűnt, aztán egy beszélgetés során előadta magát, hogy ő mekkora kan, meg mennyire kell a nőknek.😪 Szánalmas hülyegyerek.😂
2021. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Volt bizony, nem ritkán.

De azóta rájöttem, hogy messze nem a külső a legfontosabb.

2021. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!