Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak környezetedben megfelel...

Vannak környezetedben megfelelési kényszeres emberek? Ha igen, miben nyilvánul meg ezen tulajdonságuk?

Figyelt kérdés
Exfőnököm, ő ilyen. Bár sosem tudtam, mit akar bizonyítani. De csak felfelé volt meg ez a bizonyítási kényszere, velünk, beosztottjaival sosem tudta elhitetni, mennyire alkalmas vezetőnek. Nem tudtunk rá jó példaként hivatkozni.
2021. jún. 21. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyik barátnőm:


Sosincs megelégedve a munkájával, vagy a hobbijával.ha kész van valamivel, hiába jó és látja el a funkcióját, inkább újrakezdi, mert szerinte nem elég jó.

Sajat magával sincs sose megelégedve, hiába sportol, hiába jó az alakja mindig többre törekszik, aminek a vége általában valamilyen sérülés szokott lenni.

Folyton ideges, stresszel, nem tud lazítani, még kávé\süti barátnős program közben is csak a munkáról tud beszélni.

2021. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen ember van. Régen jártam edzeni gyúró termekben valami brutális sok lelki nyomorék van (ha ezt szabad így neveznem)((én sem voltam kivétel)). Én is azért edzettem hogy tetszek az embereknek,felnézzenek rám,közben meg tönkre mentem mert ugye megfelelni mindenkinek nem lehet.


Na de visszatérve az edző teremre először nem lehetett tudni kinek mi volt a baja magával,szépen lassan megismertem az embereket.


Sok meleg volt,önbizalom hiányos,testkép zavaros,szexuális problémákkal rendelkező emberek.


De a túlkompenzálás sem volt ritka. Volt egy nagyon szép csaj semmi oka nem volt hogy elégedetlen legyen magával,mégis folyjon olyan ruhákba járt amiről lerít hogy azért veszi fel hogy ez meg ad pont látszódjon.


Persze voltak nagyképű p..ök is,de komoly eredményt azok soha nem értek el:D szóval van a rosszban is jó.

2021. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Munkahelyeken mindig akad pár ilyen bolond.
2021. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én ilyen vagyok? 10× ellenőrzök mindent.
2021. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es:

Nem, nem az vagy.

2021. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!