Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleiteknek vagy az ismerős...

A szüleiteknek vagy az ismerőseiteknek szokott lenni lábszag? vagy akiknek szokott, mivel kezelitek vagy enyhítitek?

Figyelt kérdés
A kérdésem lenne, hogy szokott e vagy általában szüleitek vagy ismerősnek mondjuk munka után szokott e lábszag lenni? és milyen praktikákat szoktatok javasolni nekik..?

2021. jún. 22. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Páromé elég durva. Szoktunk kávét tenni a cipőjébe, jobb minőségű zoknikat vett, meg vett ilyen "láb-dezodort" (Scholl), azóta javult a helyzet :)
2021. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak cipő meg láb sprayk. Átmenetileg a rossz minőségű cipő is okozhatja, ill. ha zártat visel, mondjuk ebben a hőségben.
2021. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Nekem szokott lenni, de nem kezelem, mert ezzel tudom, hogy még élek, van szaglásom.
2021. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka után lábmosás, hintőporozás, dezodor, ezt a minimális tiszteletet illene megadni a családtagoknak. Sajnos, az ember megszokja a saját szagát és otthon kényelmesen elvan a saját bűzében, a családtagok meg undorodva szagolják.
2021. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Apámnak bődületes volt. Amióta nem cigizik, jobb egy kicsit, de a hintőpor szokott segíteni.
2021. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magamnak volt egyszer. Gagyi cipő miatt. Úgy kezemtem, hogy kihajítottam a cipőt és vettem egy normálisat.
2021. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!