Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövérség összefügg a lábszag...

A kövérség összefügg a lábszaggal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kövér embereknél én személy szerint gyakrabban tapasztaltam a jelenséget. Arra tudok gondolni, hogy esetleg a kövér emberek teste nem bírja el a súlyt, és ezért alakul ki a jelenség.

2017. dec. 3. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted nem tudod, mitől lesz valakinek lábszaga?
2017. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül függ össze, inkább az számít hogy milyen a cipő, a zokni, a hőmérséklet, mennyi időt van az emberen a cipő egyhuzamban meg hogy mennyire izzasztó dolgot csinálsz, stb. Na meg az életkor, pl. a kamaszok mindig jobban izzadnak. Én 45 kiló vagyok, tesóm 55, haverom is 55 körül mozog de egy jó edzés vagy futás után olyan lábszagunk van mint az atomrobbanás. :D érdekes, hogy télen csizmában meg nincs. Diákmelón nyáron is kötelező volt a zárt cipő, na ott a gép mellett 42 fok is volt, reggelre gondolhatod milyen lábszaga volt mindenkinek. A kövérség esetleg az izzadékonysággal lehet összefüggésben, de ennyi erővel vékony ember is lehet izzadós.
2017. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

A kövérek átlagban sokkal jobban és többet izzadnak a nagy testsúly miatt, ez is közrejátszhat.

Ha a cipő meg a zokni nem szellőzik, akkor könnyen bepállik és ezért lesz büdös az ember lába.

2017. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül függ össze.


A lábszag ezer más dologtól függhet. Cipőm,zokni minősége, lábápolás minősége, alapvető igényesség, esetleges betegségek, lábgomba, izzadás mennyisége, táplálkozás minősége.


Nekem például volt relatív olcsó cipőm, reggel felvettem, délben már konkrétan én éreztem hogy rohadt büdös a lábam. 1-2 esős nap után még annyit se szellőzött és rövid távon meg is szabadultam tőle. Mellette van egy valódi bőr cipőm, abban szinte nincs lábszag. Hordhatom egész nap, akkor sem lesz érezhetően büdös és ha leveszem akkor szinte azonnal ki is szellőzik.

2017. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!