Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként hogy tudnám csökkent...

Férfiként hogy tudnám csökkenteni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Rettentően zavar, hogy mindent nagyon felveszek, sokáig agyalok rajta. Egy apró nézeteltérés vkivel halálosan kiborít, képes vagyok sírni egy filmen, vagy sajnálni egy szereplőt. Ez nem túl férfias, sőt inkább már nőies tulajdonság. Amúgy normális vagyok, se nem autista, se nem mentális beteg, és külsőleg rendben vagyok. Ja kényszerbeteg se vagyok, mégis képes vagyok rágódni emberi dolgokon órákig. Nem érzéketlen szociopata akarok lenni, nem is tudnék, csak kicsit keményebb, lelkileg is férfiasabb. Van vmi módszer ami működik? Köszönöm!

2021. jún. 22. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem örülj neki..én ennek a pontos ellentéte vagyok,senkivel nem tudom megosztani az érzelmeim,mert talán nincsenek is.



Amúgy én betépnék néha a helyedben.

2021. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

A Biblia tanulmányozása segít kiegyensúlyozott, érett férfivá fejlődnöd.

Tudok neked küldeni néhány cikket!

2021. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
A férfiaknak pont nincs szüksége kevesebb érzelemre, pont az ellenkezőjére. Van elég pszichopata köztük bőven, nem kérünk többet
2021. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én arra jöttem rá, hogyha valamin nagyon agyalok, akkor összességében azért a célért van, hogy 1) kitaláljam, hogy a másik mit gondolt, és mit hogyan értett stb, 2)az adott dolgot be tudjam rakni a "jó" vagy "rossz" dobozba, tehát el akarom dönteni hogy valami összességében jó vagy rossz volt/van/lesz. Az 1)ből is a 2) következik, mert azért próbálok rájönni mit gondol a másik, hogy hogyan reagálnak "jól".

Ezért nekem az szokott bejönni, hogy elfogadom az adott helyzetet/személyt/dolgot stb. úgy ahogy van, és nem akarom betenni sem a pozitív sem a negatív kategóriába, se nem javítani rajta, hanem úgy hagyom ahogy van (és ha kell úgy foglalkozok vele - DE CSAK HA kell).

2021. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!