Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy úgy érezted,...

Volt már, hogy úgy érezted, tönkretetted az életed?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 04:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan így érzem. Alapból betegséggel születtem, éltem, cseperedtem, majd döntöttem a pályaválasztásnál egy xar irányt, aminek a levét folyamatosan iszom. Nem tudok kitörni ebből az irányból.
2021. jún. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem már így, de most jól vagyok. Rossz szakirány választás miatt elvesztettem 6 évet, ezt bánom nagyon, de belevágtam az újba, amit imádok és 1 év múlva végzek vele.
2021. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne sajnáld azt a 6 évet se. A lényeg, hogy megtaláltad a helyedet és jól vagy 😉
2021. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem.. Bele csöppentem egy olyan világba(nem drog, nem pia), amibe nem kellett volna. Fiatal voltam és hülye. Hazudtam mindenkinek a munkámról.. Most próbálok kitörni ebből a szarból.
2021. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 éve érzem így. A középiskola alatt azt gondoltam hogy tanul a fa.om, ez az időszak a bulizásra való. Hát, sajnos nem, tanulni kell, hogy tovább tudj tanulni és legyen belőled valaki. Azóta gyűlölöm a munkám, kevés a pénzem és egyáltalán nem olyan az életem, mint azt sok évvel ezelőtt elképzeltem. Tanulni állítólag sose késő. Mégis úgy érzem, hogy elrontottam igen.
2021. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Céltalan munkám van, nem csinálhatom azt amit szeretnék, mert abból éhen is halnék.


Nem vagyok produktív, férjem húz az ötleteivel, nekem évek óta nem volt egy olyan se, ami pénzt hozna a konyhára, vagy csak legalább szórakoztató lenne. Úgy érzem egymagam nem is maradnek életben, de legalábbis nem ezen a színvonalon. Mintha 30+ évesen semmit nem tettem volna le az asztalra.

2021. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
66%

Más világ van ,mint régen.

Bizonytalan munkahelyek, hatalmas árak,.kevés fizuk. Az emberek még huszon, meg harmincévesen is a szülők nyakán. A gyerekvállalás is kitolódott, vagy egyre kevesebben vállalják.

Hiába mondja orbánka, hogy igy meg így. A fizetéseket kéne emelni, az árakat lejjebb vinni.

Nem mi csesztük el az életünket, hanem mások...

Ha egy gyári dolgozó is 300 ezret kapna, mint más helyeken, mennyivel boldogabban mennénk mwlelózni, lenne pénz lakásea, utazásra, kényelemre.

Nekem ez erről a véleményem 🙂😉

2021. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%
Itt soha nem lesz fizetés emelés az ingatlan árak is elszáltak. A fiatal persze hogy,otthon marad miböl vegyen lakást hitelt se kap.Vidéken meg nimcs munka oda minek mennyen.Meg vidéken fiatal sincs csak nyuger meg Orbán meg bukik csak sokat nem érünk vele.Mert szétlopta az országot állam csödel meg mit kezd a kövi kormány semmit.Ennél még a pokol is jobb ilyen beteg országba élni már a Románok is jobban élnek.És soha nem lesz vége mert mindig egy gyökért kel megválasztani aki lopni tud csak.
2021. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Lazy Lover ***** válasza:
50%
Részben igen de a 17 értek egyet ez az elbacott rendszer a legnagyobb hibás fizetni senki nem akar az árak meg az egekbe....
2021. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%
#17-es, tanulni kell, meg jo szakmai valasztani. A betanitott munkakert miert fizetnenek sokat, amikor barki el tudja vegezni? A tudasert, hozzaertesert nagyon is jol fizetnek. En pl. hianyszakmaval 700.000 bruttot keresek 24 evesen.
2021. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!