Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire vonható felelősségre...

Mennyire vonható felelősségre a volt osztálytársam, amiért tönkretette az egész életemet?

Figyelt kérdés
Szó szerint tönkrement az életem,nem tudok tanulni,nem tudok szociálisan fejlődni,az emberi kapcsolataim tönkrementek, otthagytam a sulit,mert a szorongástól,pánikrohamoktól,depressziótól nem tudtam tovább tanulni,plusz még a középsulimban is kiközösítettek. Így otthagytam. Egyszóval lelkileg,mentálisan,idegileg is összeroppantam. Még függő is vagyok. A pszichológusok sem tudnak segíteni. Mennyire ő a felelős az elcseszett életeméért?
2019. márc. 3. 07:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Mit csinált, amivel tönkretette az életed?
2019. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig a nyakadra jár és szekál, hogy még most sem tudsz változtatni az életeden?
2019. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Most ezt akkor érthetöen még egyszer.
2019. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Mit tett?
2019. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg semennyire. Rajtad áll hogy ugyanazt a dolgot mellre szívod vagy legyintessz! Tudj legyinteni, mond azt leszarom azt a gyereket... eleve ha nem tartod érdemesnek az illetőt, hogy a fenébe hagyod hogy tönkre tegyen, ezt te hagyod!

Mindenkit (MINDENKIT!!!) érnek sérelmek. Csakis rajtam múlik, hogy azzal mit kezdek...

2019. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez sajnos kb. mindennapos dolog, sokan vagyunk így. Felelősségre nem vonható, viszont menj szakemberhez, ő tud segíteni. Én is a volt osztálytársaim miatt járok pszichoterápiára, meg csak ahhoz a pszichológushoz még 17-en. Az osztály társad azóta valószínűleg rég elfelejtettem az egészet és boldogan él valahol. Ha tudod hol, esetleg valahogy bosszút állhatsz, de hidd el, hogy felesleges.
2019. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

"Még függő is vagyok."

Mitől?

Erről is volt osztálytársad tehet?

.

Kérdésed hátterében a 'Mindenki hibás, csak én vagyok helikopter' felhangot érzek.

2019. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Hogyan tette tönkre az életedet?
2019. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát nem ő a hibás? De. Szerintem.
2019. márc. 3. 08:42
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Írd már le kérlek, hogy mit tett.
2019. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!