Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan akit ugy tönkret...

Van itt olyan akit ugy tönkretettek a volt kollégai, hogy beteg lett és fel kellett mondjon és évek óta nem tud elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 09:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Légyszi irjon aki privátban aki hasonlót átélt.Bocsánat a rossz szememért és a rossz billentyűzeért.Trollkodók kíméljenek.
2017. nov. 3. 09:14
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen nem volt velem. Viszont volt olyan hely, ahol több, mint 2 évet dolgoztam, az utolsó 3-4 hónapban már Xanaxot és antidepresszánst kellett szednem, annyira kiidegeltek. És nem is bántam, amikor közölték, hogy létszámleépítés miatt elküldenek (akkor még normális munkanélkülis segély járt, de ha te mondtál fel, nem kaphattad). Ennek már 13 éve, és 9 éve külföldön élek, az utóbbi 4-5 évben aránylag gondtalanul. De néha még mindig jutnak eszembe onnét dolgok.
2017. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%

#4

Ójaj... kapufa. Na mindegy.


Kérdező, akit így tönkre lehet tenni egy munkahelyen, az induljon a városi pszichiáriára, hátha ott megkeményítik kicsit a lelkét.

2017. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#7 Nem csak engem terrorizáltak lelkileg.De csak én lettem beteg.Amióta eljöttem az egyik ÚRIEMBERT áthelyezték,a másik felmondott szégyenében.De én voltam a szemét amiért dolgozni jártam be,nem pedig beszélgetni,kávézni,cigizni,Főnök segget nyalni.
2017. nov. 3. 09:28
 6/34 anonim ***** válasza:

Azért ez elég durva.


Nekem olyan volt hogy poénból rúgtak ki semmit sem mondtak, meg is van róluk a véleményem.


na aztán 1 év után sikerült elhelyezkedni legközelebb.


1 évig küldtem a Cv-ket mint a hülyegyerek, nagyon fárasztó volt.

2017. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Elég kimerítő pár órányi alvással végigdolgozni a napot,hogy leülni sem engednek éveken át,ahol 3-4 ember azzal szorakozik,hogy minden nap kinéz egy embert akit lelkileg terrorizál.A Főnök meg egy kétszinü kígyó.
2017. nov. 3. 09:47
 8/34 anonim ***** válasza:

Na figyelj má.


Mondom nekem volt hogy 1 évig nem volt állásom, ott nekem mondtak fel de nem érdekelt.


De volt egy cég ami "daráló" volt, ott én adtam be a papírokat nem viccelek, nem írtam, és utána felvettek valahova 3 hét múlva, 2x annyi pénzért.


Azt akarom mondani hogy ha érzed hogy mennek tönkre az idegeid akkor lépjél le, valahova felvesznek, és lehet még a pénz is jobb lesz.


Ja és az a vicc ahol jelenleg dolgozom teljesen nyugodt stílusban beszél mindenki mindenkivel, itt a legjobb a pénz mind közül ahol eddig dolgoztam, annyi hogy néha elég sok a túlóra, de utána meg van amikor délután 2-kor már a telefont nyomkodom mert nincs semmi.

2017. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Már eljöttem,de még nincs meló hónapk óta orvosokhoz járok,mert tönkrement az összes belső szerven.Nem volt idő se enni se inni még mosdóba sem,mert egész nap figyeltek a besúgók.
2017. nov. 3. 10:06
 10/34 anonim ***** válasza:

Van. Pl. én . Na de hát én ezen már nem kattogok, úgy alám raktak, hogy sehova nem vesznek fel dolgozni. De ez itt jellemző ahol lakom, nem én vagyok az első, vannak emberek akik erre élveznek. Nem tudom mikor fog szemet szúrni ez már valahol, valami nagy kutya körökben és távolítják el az ilyen perverz, aberrált embereket a pozíciójukból, akik támogatják az egyszerű, kis emberek tönkretételét.

Emlékszem évekkel ezelőtt volt itt egy nő, annyira nem tudott intézni semmit az egész megyében az eltávolítását illetően, hogy az akkori miniszterelnöktől kellett segítséget kérnie.

2017. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!