Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ennek a csajnak...

Szerintetek ennek a csajnak bejöttem vagy mi lehetett ?

Figyelt kérdés
Ültem a buszon és velem szembe kb 3 méterre ülhetett. Azt vettem észre hogy néha odanéz rám de csak rövid időre. Utána rám nézett de hosszan, közben a maszkját is lehúzta és nézett, én egy pillanatra félre néztem aztán újra rá és még mindig nézett de nagyon bámult. Zavarba is jöttem, elfordultam de még egy kicsit nézett. Szerintetek érdemes lett volna odamenni hozzá vagy ez kevés még azért ? Utána mikor leszáltam láttam akkor is.
2021. jún. 23. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Velem pont ez történt ma :D (nem a lány vagyok)
2021. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem bejottel a nőnek de ezt már el*tad
2021. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb 18-20 lehetett én 20
2021. jún. 23. 16:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit kellet volna csinálnom ? Vagy ez olyan egyértelmű jel ?
2021. jún. 23. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
444-en volt régebben ilyen csütörtöki "cikk" minden héten, az ilyen esetekre, ha láttál valakit, akkor ott üzenhettél, hogy keresed (mert akkor épp nem merted leszólítani). Én nő vagyok, de soha nem mertem volna így kezdeményezni, nekem is flörtnek néz ki ez. :) Rendszeresen utazol azon a buszon? Hátha...
2021. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygott közben? Szerintem amúgy nem flörtölgetett, én szoktam ilyet csinálni de csak gondolkodom ilyenkor, nem nézem épp, hogy ki van előttem, vagy a távolban.
2021. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ismerős ez a bámulás néha a csajoktól, nekem is hasonló érzéseim vannak ilyenkor, de a helyzet az, hogy csak akkor tudod meg a választ ha kezdeményezel, viszont akkor az is benne vagy, hogy mégsem jösz be neki és teljesen félre értetted


De ha meg bejösz neki, akkor nyert ügyed van, hisz végre van valaki akinek berakhadod és még fizetni sem kell érte :D

2021. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk a maszk lehúzása inkább azért volt, hogy kapjon levegőt.

A bámulás más tészta.

Amúgy vannak hiú emberek, akik azt nézik, hogy hányan nézték meg őket. Múltkor nevettem épp magamban, hogy biztos van ilyen pasiban is és ha két ilyen találkozik, mind a kettő azt hiszi, hogy tetszik a másiknak, közben meg csak azért nézik a másikat, hogy vajon az megnézte-e őket.:D Jó, nyilván vannak tényleg szép emberek, akik után mindenki megfordul.

2021. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak én voltam ott, rám nézett rendesen a szemembe és úgy húzta le.
2021. jún. 23. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én se mennék hozzá úgy, ha nem mosolygott közben :D.


Na mindegy.


Legközelebb ha látod, akkor ülj mellé és szólítsd le.

Ha meg alig látod, de tudod ki az, akkor jelölj be facebookon.

2021. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!