Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én szoktam aggódni, a...

Csak én szoktam aggódni, a fogalmazásom miatt?

Figyelt kérdés
Mikor kérdést írok ki, és utána elolvasom sokszor azt veszem észre, mintha kb. semmibe sem lennék biztos, és sok minthával, stb-vel ékesítem a mondani, kérdeznivalómat és elolvasva kicsit hülyébbnek érzem magam.
2021. jún. 23. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen igényed lehet a választékos fogalmazásra? Ez önmagában nem gond. S ha így érzed, tegyél érte...
2021. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, én a válaszaimmal is így vagyok, vagyis a hosszabbakkal. Annyi erőfeszítés, aztán lepontoznak nullára. :D
2021. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A vicces, hogy nekem is volt válaszom amit vissza olvastam, és "kívülállóként" az volt az első gondolatom, hogy oylan, mintha egy retardált írta volna.


Viszont találkoztam a válaszaimmal régebbi regisztrációmból, ahol elsőre nem esett le, hogy ezt én írtam mert annyira értelmes volt :D

2021. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úristen és ma szedtem össze a bátorságomat és írtam egy kedveskedő kommentet saját névvel egy poszt alá. Visszaolvastam és totálisan mintha egy retardált írta volna, magyartalan, darabos, idétlen. Elnézést a fogalmazásért.


"Viszont találkoztam a válaszaimmal régebbi regisztrációmból, ahol elsőre nem esett le, hogy ezt én írtam mert annyira értelmes volt :D" És ilyen is volt velem.

2021. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
és-én. Mindegy.
2021. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb mindenki szokott hülyén fogalmazni, furcsa mondatokat összetákolni. Néha észre sem veszem, néha meg egyszerüen lusta vagyok, mert ha átirok egy mondatot, akkor másik hármat is hozzá kéne passzintani. Nálam a szóismétlések okoznak problémát, és a "tehát szóval, és" kötőszavak túl gyakori használata.
2021. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy igyekszem átnézni, javítani.


Alapból azt veszem észre, hogy egyre inkább "butulok" és mellé ütök. Meg volt amikor az elem merült a billentyűzetben és random kihagyott betűket.


Meg azt is észrevettem, hogy nagyon sok nyelvtan náci van. Akiknek érvelési képessége nulla, viszont amint elütsz egy karaktert, vagy hibásan fogalmazol, onnantól "teljes erővel" csap le arra az egy elírt szóra :D

2021. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem írok ki sok kérdést, de a válaszaimmal kapcsolatban teljesen átérzem. Újraolvasom elég sokszor, át is fogalmazom, ha indokolt, és főleg a hosszabbaknál figyelek leginkább az igényességre.

De én is úgy vagyok vele, mint előttem is írták. Sok erőfeszítés, aztán úgyis a sárga földig lepontozódnak azok a válaszok :D

2021. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz a lepontozás az klasszikus.


Próbálod kifejteni értelmesen, segítve a másikat. Erre megy a lepontozás. Főleg hogy akármennyire próbálok objektíven és "píszí" módon fogalmazni, mindig van valami félkegyelmű aki fennakad a részleteken és magára veszi az egészet.


Ilyen témák a végzettség, fizetés, nyaralás, stb.


Ezzel szemben ott vannak a "százaléknövelő" kérdések, ahol én is csak oda böfögök valamit és tudom, hogy ehhez majd tapsol a nép. Ezek általában egysorosak mert összetettebb választ már nem nagyon tudnak feldolgozni.


Meg az sem mindegy mikor-ki talál meg. Volt, hogy szinte szó szerint írtam ugyanazt mint az előttem szólók, mégis engem 0%-ra pontoztak. Vagy van amikor ugyanaz a válasz egyik kérdésnél 0% másiknál 100%. Függően attól, éppen melyik tábor van ébren.

2021. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!