Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fürdik rendszeresen...

Miért nem fürdik rendszeresen egy csomó férfi? Spórolnak a vízzel?

Figyelt kérdés
Annyi büdös férfi van a buszokon, villamosokon, hogy az óborzalom. Izzadtan, hót büdösen, ápolatlan lábakkal, szőrösen ott ülnek sortban. Van az ilyeneknek felesége? Ezek mind agglegények? Miért hagyják el ennyire magukat?

2021. jún. 24. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen meletben zuhanyzom minden nap.

Viszont, ha vége a nyárnak és jön az ősz, 2 naponta zuhanyzom csak.

Hétvégén, ha nem megyek sehova emberek közé, hanem otthon maradok vagy maximum a boltba ugrik be, akkor pénteken már nem fürdök le, majd csak vasárnap.

Úgy vagyok vele, hogy egyedül élek, és ki a fene szagolgat otthon...? Senki!

Viszont, ha valamilyen közösségi összejövetelre megyek, akkor előtte lezuhanyzom.

2021. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
34%

Lehet hogy amilyen dezodort hasznalnak nem igazan hasznal - pl a fujos dezodorok, azok semmit sem ernek 10 - 20 percnel tovabb max a ruha marad illatos ameddig ki nem lepnek az ajton es egy apro szel elfujja a jo kis Axe dezodor csoki illatat.


Az is lehet hogy a parjukat izgatja ez a testszag, olyan allatias nekik, meg emlekezteti oke a szexszagra, ami izgatja oket megint.


Azt meg honnan tudod hogy csomo ferfi nem apolja a labat? Leveszed a cipot roluk es megvizsgalod mikroszkoppal? Vagy elviszed oket borgyogyaszhoz?


A szorrol meg annyit, hogy az neked is van, peldaul a fejeden, meg talan ott lenn.

2021. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
62%

Igénytelen állatok. Ilyenkor az izzadós időben napi 2x simán fürdök. Old Spice, parfüm alap, el se indulok nélkülük sehova.


Nem értem miért nincs ez meg mindenkiben.


Pedig egyedülálló férfi vagyok.

Mégis van igényem a tisztaságra, hogy legalább egyszer lefürödjek, és 2 naponta hajat mossak!

2021. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
68%

Attól függetlenül, hogy valaki zuhanyzik reggel és/vagy este, még izzadhat, akár zuhanyzás után is, főleg a buszon, ha melege van.

A szag függ az étkezéstől, gyógyszerektől, aktuális gyulladástól a szervezetben stb. Olvastam, hogy a korral megváltozik az anyagcsere, megváltozik a vese működése, ezért van olyan más szaguk az öregeknek.

Szőr: nem mindenki borotválkozós típus. A férfiak szőrösek, hátuk, lábuk mindenük. Ritka az, aki szőrteleníti magát.

Ha van is feleségük, a legtöbb férfinak nem lehet "dirigálni", asszony nyelve elkopik, mégse hallgatnak rájuk. A legtöbb férfi makacs, önfejű, és csak a saját véleményük a jó, másét lesz . r ják.

Ápolatlan láb? Egy elszíneződött, gombás köröm kezelése hóbapokig tart ecsetelővel, esetleg gyógyszerrel. Ugyan már, ezzel ők nem bíbelődnek.

Ez van.

2021. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
79%
Sokan úgy vannak vele, hogy ha ők nem érzik magukat büdösnek, biztosan nem is azok. Alapvető ápoltság, higiénia és odafigyelés a férfiak részéről is elvárt.
2021. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
16%
Télen volt, hogy 5 napig nem fürödtem, mert nem volt kedvem!😏😛😁
2021. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem fürdik rendszeresen egy csomó nő? Spórolnak a vízzel?


Annyi büdös nő van a buszokon, villamosokon, hogy az óborzalom. Izzadtan, hót büdösen, ápolatlan lábakkal, szőrösen ott ülnek sortban. Van az ilyeneknek férje? Ezek mind aggleányok? Miért hagyják el ennyire magukat?

2021. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen rohadt melegben ne lepődj meg ha izzadnak és büdösek. Ez még nem jelenti azt hogy nem fürdenek.

Az meg hogy "ott ülnek szőrösen" eléggé megnevettetett. Soha az életben nem kéne olyan pasi aki csupasz mint a csiga, bár én már nem vagyok tini hogy a metroszexuális pasikra gerjedjek akik gyantáznak meg szemöldököt szednek meg ecsetfejük van.

2021. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
91%
Ömmm... Az meg van ugye, hogy 30-35 fokban a nők is izzadnak? Ha elmegyek a két utcával arrébb lévő kisboltba, aztán hazacammogok két teli bevásárlószatyorral és felmászok a harmadik emeletre, nekem is lóg utána a nyelvem és szakad rólam a víz is. Akkor most én is ápolatlan vagyok? A szőrről meg csak annyit, hogy a férfiak általában nem borotválják a lábaikat, illetve a szőrösödés teljesen természetes. Felteszem a nagy önérzeteskedésedben eszedbe sem jutott, hogy esetleg te sem vagy mindig ibolya illatú... Illetve ha felszállsz egy tömött buszra vagy villamosra, a buszon utazó összes ember szaga össze fog keveredni, sokkal jobban fogod azt érezni zárt vagy félig zárt környezetben, ami lehet, hogy a nyílt utcán fel sem tűnne.
2021. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
22%

4


Csak kivancsi vagyok.


Te mire gondolsz, amikor azt mondod hogy az ember szaga fugg az etkezestol (?) meg a gyogyszerektol?


En meg az eletben nem hallottam ilyenrol, hogy valakit "budosse tesz" egy gyogyszer.


Az etkezest meg szinten nem ertem. Feltetelezem nem arra gondolsz, hogy valaki nem mos fogat. Melyik az az etel amit fogmosas utan meg szajviz utan annyira lehet erezni, kb meterekrol egy emberen?


A gyulladas is, konkretan mire gondolsz? Ha pl. foginy gyulladas azt ertem, de itt a tema az a testszag.


Meg ilyet sem hallottam eletemben, hogy valami a testreszeden be van gyulladva es buzologsz tole meterekre. Persze ha borrakja van az ilyennek igen, de nem hiszem hogy errol a 0.5% rol van szo, hanem ahogy a kerdezo irta, csomo ferfi - marpedig ketlem hogy egy csomo ferfinak olyan kulso gyulladasa lenne amitol meterekre buzlik.


Az hogy "a legtöbb férfinak nem lehet "dirigálni", asszony nyelve elkopik, mégse hallgatnak rájuk", ez egy elegge szexista kijelentes, nem gondolod?


Mert pl. akkor mondjam en is hogy a nok sem hallgatnak a ferfira soha?


Ha megkeri egy ferfi a parjat hogy tegyuk fel a nonek rovidebb a haja a ferfi meg megkeri hogy novessze meg, mert neki ugy jobban tetszik, akkor mar a csaj mar az ablakon vagja ki a srac cuccait hozzateve "keress olyat akkor aki neked tetszik".


"Ápolatlan láb? Egy elszíneződött, gombás köröm kezelése hóbapokig tart ecsetelővel, esetleg gyógyszerrel. Ugyan már, ezzel ők nem bíbelődnek."


Ez megint milyen mar...


Mert a nok nem figanak, nem bofognek, nem izzadnak, nem fosnak ha betegek, nem hanynak, nem budos a szajuk, nem budoset szarnak, nekik aztan nem lehet gombas a labuk csak a vaginajuk ami kb olyan budos lehet mint a surstromming.


En nem tudom honnan szeded ezeket a baromsagokat.


Ezek a problemak nem csak a ferfiakat erintik, hanem a noket is.

2021. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!