Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok ki ezt a meleget?

Hogy bírjátok ki ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Én hűvösben érzem jól magam, ezt a hőséget már nem tolerálja a szervezetem és ennél csak rosszabb lesz...

Eddig suliba jártam, ahol ugye nyáron nem kellett menni és nyári szünetben szó szerint sehova nem jártam, a besötétített lakásba voltam bezárkózva egész nap és még így is szenvedtem.

Viszont nem rég kezdtem az első munkahelyemen és már most nem bírom. Alapból kb. másfél órákat utazok a munkába (amúgy nincs annyira messze, kocsival kb. 20-25 perc lenne az odaút, csak ahol élek, ritka fos a tömegközlekedés...) és a buszokon cseszik bekapcsolni a klímát, ezért szó szerint olyan, mintha egy szaunában utaznék és már úgy megyek be dolgozni, hogy tiszta izzadt, ragacsos vagyok. Annyi időm meg nincs munka előtt, hogy lezuhanyozzak és ez az egész napomra rányomja a bélyegét. A munkahelyen amúgy van klíma az épület nagy részében, de ahol én vagyok, ott ilyen állandó 30 fok körüli hőmérséklet van, meg még párásítanak is, szóval nem sokkal jobb ott bent, mintha kint lennék...

Az megint nem megoldás, hogy pl. hideg vizet viszek, mert eddig is azt csináltam és kb. mire beérek, meg is iszom majdnem az egészet, a munkahelyi hűtőbe meg nem merek vizet berakni, mert munkatársam is ezzel próbálkozott, de mások beleisznak, még úgy is, hogy rá van írva a neve..

Már minden nap úgy jövök haza, hogy fáj a fejem, émelygek meg szédülök és még este se tudom magam kipihenni, mert ilyenkor is olyan rohadt meleg van. Hiába vannak most, éjfélkor is összenyitva az ablakok, egyszerűen nem jár a levegő. Pár napja rendeltem egy ventilátort, de az se ér kb. semmit, mert csak a forró levegőt keringeti. Nem is tudom, eddig hogy bírtam az elmúlt években ezt, olyan érzés, mintha ez a nyár sokkal forróbb, keservesebb lenne, mint az eddigiek. Vagy lehet, öregszem és emiatt visel meg jobban.

Nem is tudom, holnap hogy megyek be dolgozni, már előre rosszul vagyok, ha csak belegondolok, hogy ott fogok ülni a 40+ fokos buszon, aztán még 8 órát így fogok ledolgozni..

Ti hogy bírjátok ezt?



2021. jún. 25. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
SEHOGY, végem van mint az állat. Most is haldoklom.
2021. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ne ventilatort vegyel hanem klimát
2021. jún. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fsms ***** válasza:
91%
Jól, hőszivattyúnk van. 22-23 fok.
2021. jún. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen az alábbi oldalon 15:44-kor beküldött választ ajánlom szíves figyelmedbe!


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2021. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!