Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos felnőtt nőként...

Mennyire kínos felnőtt nőként hátizsákkal utazgatni? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Nem sűrűn fordul ilyen elő, mivel van autónk, de ez az opció most kizárva (szerviz). Vonattal kell bemennem rokonhoz, hosszabb út. Akárhogy nézegettem, egy kézitáskába biztos, hogy nem fog beleférni minden cuccom, amire szükségem van a hétvégén... Váltóruha biztos hogy kell, és már az nem fér bele egymagában, szóval a többit fel sem sorolom. De egyébként semmi extra smink és biszbasz. Csak az alapvető dolgaim: gyógyszer, telefontöltő, víz, pénztárca, gyógyszerek, e-cigi, 1 szendvics elég. De ruha az nem fér bele, szóval nem opció. Egy hátizsákba kéne pakolni. Iskolás korom óta nem vettem fel!!! Van itthon, de így komolyan, hogy fogok kinézni? Nem fognak kiröhögni az emberek, hogy ez a bolond asszony mit csinál hátizsákkal? Tök vén, azt mégis gyereknek hiszi magát? Csaknem újrakezdte a sulit ez a hülye?

2021. jún. 25. 11:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hátizsákkal járok, nekem sokkal kényelmesebb viselet, és minden belefér 🤷🏼‍♀️

24N

2021. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, hátizsákkal járok, mert noti, könyvek, szerszámok. Összességében nagy és nehéz. Ha valakinek nem tetszik ne nézzen rám.

Szerintem a hátizsák téged biztosan zavar. Innentől nem érdekes, hogy másnak mi a véleménye.

Tudsz venni, vagy kölcsönkérni gurulós bőröndöt?


A hátizsák szerintem nőkön sem ciki, de a te véleményed a mérvadó

2021. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Katona Dius ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért foglalkozol azzal, mit gondolnak mások? Ha kell, akkor kell. Ne érdekeljen, hogy néz ki :)
2021. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
ótejóég.
2021. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Bőröndöt még úgy sem akarnék cipelni, tehát az túlzás lenne már. Esetleg kézitáska és egy sima zacskó a ruháimnak, szerintem az egész eredeti, és nem annyira ciki, mint a hátizsák nőkön.
2021. jún. 25. 11:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

???

Ez vicc? :D Akkor én nagyon gáz lehetek, mert 26 éves létemre szoktam Vans hátizsákot és tornazsákot is hordani, és van 2 "csinosabb" műbőr hátizsákom is.

2021. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem nem márkásak a cuccaim. Egy elég régi van, de abba olyan ócskán nézek ki meg röhelyesen. Még túrázni se veszek fel olyasmit.
2021. jún. 25. 11:55
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ez már valami komolyabb komplexus lehet, szerintem keress fel egy dilidokit.
2021. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Manapság rengetegen csinálnak hátizsákos túrákat (és nem ilyen csittifitt hátizsákokkal, hanem tényleg a sportossal), a kutya nem fog megnézni azért, mert hátizsák van rajtad.
2021. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
99%
Öhm és akkor mivel jársz edzeni? Mivel jársz kirándulni? Mivel jársz utazni, ha nem városba mész? Erdőben húzod a bőröndöt? Kérlek világosíts fel, nekem még új ez a felnőtt lét, én mindenhova hátizsákkal megyek nő létemre.
2021. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!