Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért késnek...

Egyes emberek miért késnek mindig mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Anyukámnak is és nekem is van egy barátnőm, akik sosem tudnak pontosak lenni.


Igazából az 5-10 perc az még hercegnői késének minősül. De amikor már 20 perctől 2 óráig terjedő késésről van szó...


Egyszer felbosszantottam magam. Mondtam barátnőmnek, hogy du.2 után bàrmikor jöhet, és ebéddel várom. Azt mondta, legyen 3 óra. Erre mondta hogy el kell menjen a patikába, és 5-re megérkezett. Azért ennyi időbe nyilván nem telik elmenni gyógyszert venni. De minden találkozónkról késik, pedig 10 percre lakik az belvárostól, ahol mindig beülünk valahová. Én ezt sosem mertem szóvá tenni neki, hogy néha picit kellemetlen ez nekem, mert csak havonta egyszer tudunk találkozni.


De komolyan érdekelne, hogy vajon a késés figyelemzavar oka, vagy valamiféle szociális szorongás váltja ki.



2021. jún. 26. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nalam 2 vendég késik mindig. Kozmetikus vagyok es egyszerűen nem értik meg hogy ha késnek borul az egész napom. Minden alkalommal 10-20 percet kesnek aztán mosolyogva mintha mi sem történt volna megjelennek. A következő vendegem meg ott ül es nekem ég a pofám a csúszás miatt.
2021. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Ha rendszeresen ugyanaz a vendég késik,akkor egyszerű a megoldás a problémára!

Adj neki negyed órával korábbi időpontot,mint mire végzel az előtte lévővel,és akkor pont időre fog érkezni,és nem csúszol meg :)

2021. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
200iq :O
2021. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!