Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek jobb lenni férfiként?...

Minek jobb lenni férfiként? Magasnak, alacsonynak vagy átlagosnak?

Figyelt kérdés

Miért ?

Ne azt írd, hogy mindegyiknek megvannak az előnyei és a hátrányai, hanem konkrétumokat.



2021. jún. 26. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Magas(185+)
Átlagos(170-185)
Alacsony(<170)
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Magasnak lenni mindig jobb, messzebbre látsz :)
2021. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Átlagosnak azért jó, mert nincsenek olyan gondok hogy nem férsz át az ajtón, vagy gerinc probléma (asszem magasabbaknak nagyobb az esélye, hogy gerinc probléma lesz).
2021. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gyúrok. 183 centi vagyok. Hosszú a karom, nagy területen oszlik el az izomzat. Ha alacsonyabb lennék látványosabban tudnék fejlődni, ha magasabb lennék akkor megint egy másabb hatást váltana ki a rajtam lévő izomtömeg.

Ha úgy van én szívesen lennék ennél magasabb, kicsit több előnyét élvezném, bár sokaknál a nagyobb magasság inkább hátrány. Én is mindent lefejelek amit csak elérek, ha magasabb lennék akkor ez nyílván fokozódna. De nekem ez megérné.

De lennék nyugodtan 175 centis vagy alacsonyabb is ha úgy van. Amúgy sem másoknak akarok megfelelni csak magamnak.

2021. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vagyok,168 cm,hát semmi előnye nincs,csak hátránya:(

Már annak is örülnék,ha 170 fölött lehetnék.

2021. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Magasnak jobb én 199cm vagyok és vicces nézni a kis törpe férfiakat meg könnyű rájuk ijeszteni. Ráadásul gyúrok így senki nem mer belémkötni.
2021. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Papíron átlagosnak számítok, mégis jópár nő elutasított a magasságom miatt


175cm

F

2021. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy a kuki kis ember nagy bottal jár 168.5 cm 23 f
2021. szept. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bátornak!
2023. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!