Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek magasnak vagy...

Szerintetek magasnak vagy alacsonynak jobb lenni?

Figyelt kérdés

Én például 190 cm magas fiú vagyok, de nem igazán csípem, mert irtózatosan nehéz ruhát találni rám, illetve hülyén érzem magam sokszor.

A vállaim viszonylag szélesek, viszont a karom ahhoz képest nem túl vastag (35-36 cm-es átmérője lehet), emiatt a pólók vagy rövidek és alig érnek a karomra vagy sokkal szélesebbek a karomnál és lógnak rajtam azon a részen. A nadrágok pedig a hosszú, de szintén viszonylag vékony lábaim miatt vagy rövidek és a bokámig érnek vagy csak lógnak a lábaimon. Nem tudom miért nem találok soha megfelelő ruhát, de inkább az átlagos magassággal rendelkezőknek, illetve a testesebb embereknek készülnek.


2019. ápr. 9. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

A kettő között jó lenni.

Én 170cm magas lány vagyok, pont jónak érzem magam, nem szeretnék sem alacsonyabb, sem magasabb lenni.

Viszont ha muszáj lenne, akkor nőként a mindennapokban inkább alacsonynak lenni jó (160cm alatt), mint magasnak (180cm felett).

Férfiként meg, gondolom, fordítva.

2019. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én inkább lennék 170-180 cm között. Ez a túlzott magasság semmire nem való...
2019. ápr. 9. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Ne akarj alacsonyabb lenni(főleg ne 170, mert az már az alacsony férfi kategória, és nem szép, blöeee), mert a 180 pluszos férfiak a szexisek, azalatt már nekem kb. "kisbaba" egy ember. Vagyis nem teljesen, de szerintem bármilyen okos, jófej, jószívű vagy szép fejű, nem jön be az, aki 180 cm alatt van. Számomra az a méltóságteljes, peckes, szexis, vonzó, csábos, férfias alkatú, aki 180 centi fölött van, 180 alatt nekem már gyerekes, mert mint mondják: külső megfog, belső megtart. És nekem(és még rajtam kívül 100+100 akár alacsony, akár magas nőnek)ez a kifejezett zsánerem. Ruhát meg az összes kétméteres férfiismerősöm talál magára, igaz lehet azért, mert mi vidékiek vagyunk, te meg nagyvárosi vagy pesti... De nem ismerjük egymást, magyarán így látatlanba nem tudhatom a biztos választ arra, miért nincs rád való ruha. Ja s igen, a magas-vékony, de kissé izmos vagy NEM CSONTSOVÁNY, hanme átlag alkatúak a vonzóak, nem a kövér disznók vagy a Schwarzeneggerek, hanem a nem is kövér, nem is sovány emberek.
2019. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja jó estét, 22/nő voltam
2019. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

154 cm lany vagyok, baratnom 156, anyum 155, egy osztalytarsam 152cm


Mind 160+nak orulnenk, inkabb 165, en 170et mondanek maxnak magamnak.


160 alatt xar lanyoknak tobbnyire, ruhaiugyben is, meg le is cukiznak, rad tamaszkodnak, hajadba baszkuralnak, letorpeznek..

2019. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyire nem lehet általánosítani. Én nem vagyok sem sovány, sem kövér, sem kigyúrt, de nekem nem áll jól a magasság. Mint minden, ez is egyénfüggő, nem lehet azt mondani, hogy ha valaki meghalad egy bizonyos magasságot és egy bizonyos testsúly tartományba esik, akkor onnantól vonzó. Ismerek olyat, akit el sem tudnék képzelni magasan, mert alacsonyan néz ki jól és idiótán mutatna magasan. Egyes magas fiúknak meg pont a magasság áll jól. Másoknak meg jót tenne, ha alacsonyabbak lennének.
2019. ápr. 9. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 160 vagyok.

Sokszor nem érek el magas dolgogat a lábam lelóg bizonyos ülőalkalmatosságokról és bőven fel lehetne hajtani a gatyáim szárát. Szóval néha lennék magasabb, de már elfogadtam, hogy ez jutott :D

2019. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magasnak
2019. ápr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na akkor én jövök a 146 centimmel. Emellett elég gömbölyded vagyok ott ahol kell így lehetetlen ruhát találni. Vagy nem jön fel a combomon a nadrág, vagy fel kell hajtani. Pólóval ugyanígy.ahhoz mellben jó legyen, a combig érő pólók jók. A barátaim nagy része 190+os srác így folyton kitöröm a nyakam, nem érek el semmit a felső polcon, folyton cukiznak és az emberek többsége nem vesz komolyan. Úgyhogy egyértelműem magasnak lennei lehet jobb 18/l
2019. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!