Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magasnak vagy alacsonynak...

Magasnak vagy alacsonynak lenni a jobb, előnyösebb?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem lehet eldönteni. Mindegyiknek vannak előnyei, hátrányai. :)
2019. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Jobb? Előnyösebb? Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Emiatt nem érdemes többnek vagy kevesebbnek érezned magad.
2019. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelmű, hogy magasabbnak, de látom a GYK ügyeletes, életre alkalmatlan válaszolói már bedobták az értelmiséginek akarok tűnni kártyát.
2019. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Férfi vagy nő?


Férfinél egyértelmű, hogy magasnak jobb lenni, persze nem extrém magasnak, mert az már inkább vicces és problematikus.

Nőnél már nem annyira jó magasnak lenni, de azért alacsonynak se, ott szerintem van egy arany középút.

2019. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Alacsony vagyok, és utálom.

Semmit nem érek fel, még mindig tininek néznek, nem vesznek sok esetben komolyan. Van, hogy cipőt a gyerekosztályon találok. Minden túl hosszú, át kell szabni.


Úgy érzem sokszor, hogy felnőttként egy gyerek testben rekedtem, és nem leszek soha teljes értékű felnőtt.


Legalább már nem szívat a tesóm azzal, hogy felteszi a cuccaim a szekrény tetejére, meg hasonlók. Ő legalább testben és lélekben is felnőtt.

2019. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
62%
aki alacsony, annaka magas, aki magas, annak az alacony kell:P
2019. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vagyok, de én szeretem. Nem zavar, hogy majdnem mindig mindenki magasabb nálam.

Szoktak csipkelődni a magasságommal, de abszolút lepereg rólam, mert jól érzem így magam.

Sokmindent nem érek fel pl a boltokban, ami főleg olyankor zavaró, ha sietnék, ilyenkor megkérek valakit, és meg is van oldva :)

Cipők terén nekem is gyakran esik a választás gyerekméretben kaphatóra :D

Akik számítanak, azok a magasságom ellenére is komyolan tudnak venni.

N

2019. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én 176 cm vagyok, de úgy különösebb problémám nincs, csak érdekelt mások véleménye. Vagyis egyedül egy valami zavar, amit gyerekként szerettem abban hogy kicsi voltam.


Télen mikor fáztam be bújtam a paplan alá teljesen, úgy hogy csak a fejem dugtam ki oldalt. A lábamnál és a fejemnél is majdnem fél méter maradt még a paplanból, de most meg felnőttként ezt nem tudom megcsinálni, mert én megnőttem, de a paplanom meg az ágyam maradt ugyan az és a hideg meg bejön a paplan alá. :(

2019. márc. 18. 11:59
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Micsoda probléma. :)

Nem a magasság számít, hanem, hogy valaki elfogadja magát, magasan, vagy alacsonyan érvényesülni tudjon az életben és megoldást találjon bizonyos helyzetekre.

Fogadd el, hogy felnőtt vagy, keress, varrass nagyobb takarót, vagy vegyél egy nagy plédet. :)

2019. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nőként rossz magasnak lenni, és férfiként rossz alacsonynak lenni. De valaki így is jól érzi magát. Nekem magas nőként nehéz volt ismerkedni, ha volt egy alacsonyabb srác, hiába volt jóképű és aranyos, nem tudtam túltenni magam a magasságkülönbségen. De ajánlom mindenki figyelmébe az Életem Nagy szerelme c. filmet, remek, témába illő vígjáték :)
2019. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!