Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Súlyos önbizalomhiány ha...

Súlyos önbizalomhiány ha azért nem megyek oda egy lányhoz mert egy „ilyen „ lány egy „olyan „ fiúra mint én rá se nézne-hogy jövök én ahhoz hogy akár csak megszólítsam? Ez önbizalomhiány vagy sima realizmus?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hülye kérdés. Nem ismerünk, a lányt se, honnan tudjuk?
2021. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne valami... De azt kell erősítened magadban, hogy attól még, hogy nem a legjobb a genetikád, igenis értékes ember vagy, akinek joga van egy másik embert illedelmesen megszólítani.

A szépek nem felsőbbrendűek hiába nyomatja ezt az eltorzult média.

2021. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha lenne önbizalmad akkor megtennéd és lenne valamennyi esélyed.
2021. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a kérdés általános jellegű
2021. jún. 26. 19:33
 5/10 A kérdező kommentje:

„akinek joga van egy másik embert illedelmesen megszólítani.”


ez nem kérdés de attól hogy én egérhangon remegve kinyögök 2 mondatot, nem leszek előrébb.


mert több nem telik tőlem. még ennyi se. ez meg nem lesz nyerő az egyszer fix.

2021. jún. 26. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, hogy ezt a felfogást kell magadban erősítened. Nem elég simán elhinni. És akkor növekszik az önbizalmad is.
2021. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
önbizalomhiány.
2021. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

áfcs-nevezi a szakirodalom.

átlagos frusztrált csávó.

kb az összes pua ekként kezdte.

2021. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, nem is szólítottam le soha ismeretlent.

Ennyi év távlatából azt mondanám, hogy ez a realitás az én esetemben. Hogy nálad ez önbizalomhiány, szorongás, értelmetlen para, vagy tényleg reális a helyzet az adott lánnyal szemben, azt max egy szakember tudja megmondani látatlanban

2021. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

amúgy a csajozógépek pontosan ismerik ezt a jelenséget és nagyon szélsőséges esetekben ez rá az edzésmódszer-


kimennek az utcára és megszólítanak boldog boldogtalant, hogy-elnézést! meg tudná mondani mennyi az idő?

-elnézést merre van x közért?

és ebből kialakulnak beszélgetések, elkezdesz fellazulni,idővel már poénokat is beszúrsz.

ez megy legalább 1 órán keresztül.

de közben gyakorlod a nyitást, az időkorlátot az összefüggő dumát,a beszélgetés irányítását.

és amikor már teljesen le vagy lazulva, fel vagy dobódva, akkor kezdesz el célpont csajokhoz is odalépni.


nem pedig bemelegítés nélkül elsőre odamenni a nagyvadhoz.

de ez ugyanaz mint az edzés.

előtte érdemes bemelegíteni, hogy ne sérülj le a hirtelen nagy súlytól.


magyarul azért érzed azt amit, mert idegen számodra a szitu és nem vagy benne komfortos.

de ha napi 50 emberhez lépsz oda dumálni, akkor 1 hónap múlva ez a tevékenység beépül a személyiségedbe és nem lesz idegen.

de ismét edzéses példával élve-

ha lemész a konditerembe ott sem 100 kilóval kezdesz el fekvenyomni kezdőként, hanem örülsz ha a 30-40 kilót ki tudod nyomni párszor.

és idővel, hónapok edzésével érsz majd el oda, hogy 100 kilóba nyomkodj.


a szociális fejlődés, a kommunikáció és közvetlenség kialakítása ha nincs meg benned, ennél gyorsabb folyamat és fejleszthető képesség, de ugyanúgy gyakorlatot igényel.

2021. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!