Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire használjátok ki a 24...

Mennyire használjátok ki a 24 órát?

Figyelt kérdés
Fellengzősebben: az életeteket. De maradjunk inkább a 24 óránál. Mennyire tevékeny, értelmes? Mivel töltitek, vannak tervek, amiket aztán megvalósítotok, vagy csak telik?
ápr. 29. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
kb csak döglök és alszok, sokszor elgondolkodom rajta hogy egy napnak legalább 50 órából kéne állnia és akkor talán csinálnék is valami értelmeset
ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Dolgozok, sportolok, új dolgokat tanulok, barátokkal vagyok, randizgatok, hátha meglelem az igazit, színházba, moziba, programokra járok, utazgatok, nem szeretek tétlenkedni, unatkozni. Igyekszem kihozni a legtöbbet az időmből.
ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás
ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos messze nem eléggé. Gépezek, itt vagyok, elpazarlom a napot a munka mellett. A hétvégéim használom ki aktívan, utazom, kirándulok, túrázom, utóbbit mondhatni sport szinten.
ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elpazarlom az időmet és pár óra alatt próbálok behozni több nap lemaradást egyszerre.

Ha van lehetőségem, sokáig alszom. Utána persze rosszul érzem magam, de évek óta ez megy.

ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
7-8 óra alvás, felfedeztem egy passzív pénzkereseti lehetőséget, tehát szabad vagyok, mint a madár. Bármit megtehetek, és még az életem másik fele hátra van.
ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Munka és pihenés
ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Mivel pár éve amióta egyetemre járok nem dolgozom, nagyon sok szabadidőm van. Egyetemre heti kétszer járok be 1-1 órára, délutánonként vagy esténként haverokkal vagy barátnővel találkozok. Reggelente járok edzeni, utána mindig megveszem az aznapi kajámat, igyekszem új egészséges recepteket tanulni. Duolingozni szoktam mert meg akarok tanulni spanyolul, de az is max napi 2 óra. A nap nagy részében csak itthon döglök, úgyhogy nem mondanám hogy túl jól kihasználom a 24 órát, csak nem tudok már mit kitalálni. Minden barátom és barátnőm is nap közben vagy dolgozik vagy egyetemre jár, úgyhogy nagyon nem tudok mit kezdeni magammal. Ilyen dögmelegben meg nem is szívesen dugom ki az orrom a légkondis szobából.
ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A nap végén agyalok rajta mindig, hogy miért b*tam el a napot még akkor is, ha a munkahelyemen valóban fizikálisan kifáradtam.
ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy azt csinálom, amihez értek, és tartalmát gyártok róla.

Ez a jövő, én így gondolom.

Mielőtt még több privátot kapok, ide írom.

ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!