Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha úgy gondolom,...

Normális, ha úgy gondolom, hogy az életben az anyagi javak fontosabbak az emberi kapcsolatoknál, a barátoknál, családnál?

Figyelt kérdés

Nem hiszek a barátságban, sem a családban. Az emberek úgyis csak hátba szúrnak, a barátságok véget érnek. Szükség esetén a családtagokra sem számíthat az ember.

Emberben nem szabad megbízni. Csak saját magamra számíthatok



2021. jún. 28. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki az anyagiakat többre becsüli, szerintem normális, embere válogatja. Az viszont, hogy az emberi kapcsolatokat ennyi nem becsülöd semmire (sőt, szidod őket), az nem hiszem, hogy normális. Értem én, hogy nagyon kicsesztek veled, de ezeket meg kell tanulni feldolgozni és továbblépni.
2021. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Amit birtokolsz az birtokba vesz.
2021. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt erted ezalatt, hogy olyan ingatlan, amilyenre vagysz, annyi penz, amivel kenyelmesen elsz, az ertheto.

Ha valami karora, meg csupa kulvilag fele az arcedulat mutato targy, az szomoru, szanando, de mindenki maga dont.

2021. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátságokat megértem, nekem is voltak nagy csalódásaim, de szerencsére nekem pl olyan családom van, hogy semmilyen anyagi javat nem helyeznék eléjük. Maximális szeretet, bizalom, támogatás. Inkább lennék nagyon szegény, nyomorognék, minthogy őket elveszítsem.
2021. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem rokonok vannak olyanok, akik lehúznák a másikat, ha engedi, ha ilyen emberek vannak körülötted, érthető, hogy nem tartod őket sokra, és inkább önző leszel velük szemben.
2021. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
De a pénz az embereknél van... ha így bánsz velük, akkor elpártolnak tőled. Nem mennek többé a boltodba, vagy kirúgnak az állásodból stb...
2021. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
26%
Abban igazad van, hogy csak magadra számíthatsz és ha bajba kerülsz, valószínűleg a barátok és a család is le fog szarni. A barátok is ideiglenesek általában, bizonyos életszakaszban megvannak, utána eltávolodnak és csak nagyon ritka a kivétel. A család meg végképp nem biztosíték arra, hogy segítenek ha baj van. Teljesen érthető, ha valaki magában bízik legjobban és magának teremt meg mindent, nem másokra támaszkodik. A sima pénz mindenek fölött hozzáállás viszont szintén káros lehet.
2021. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A legfontosabb, hogy a Fideszre szavazz 2022-ben!
2021. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak sokan ugye azt mondják, hogy a pénz nem boldogít és a barátok mennyivel fontosabbak. Én nem így látom
2021. jún. 28. 15:58
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Isten szemébe nem fontosabb, így hiába ez a primitív rendszer ami ezen a bolygón van, téves ezt gondolni.
2021. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!