Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevetek, mikor sírnom kéne?

Miért nevetek, mikor sírnom kéne?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta nevetek kellemetlen helyzetekben. Az rendszeres volt, hogy amikor a szüleim leszidtak nevettem, és ezért néha meg is pofoztak, csak ekkor kezdtem el sírni. De az is nevetésből fordult át. Mindig kiküldtek a tanáraim , ha nevettem “rossz időben rossz helyen” , tiszteletlennek neveztek. És idősebb lettem, de bármi olyan helyzet van , ami iszonyatos vagy elképesztően szomorú, nevetni kezdek. A mamám temetésén elkezdtek sírni az idős asszony barátai és nevetnem kellett, pedig érzem és értem a fájdalmukat, nem is olyan nevetés , ami ilyen nagy kacagás hanem valami kínból jövő dolog. Tudom, hogy nem vagyok rossz ember, de ez az a reakció , ami jön és állandóan szégyellem magam, érzéketlennek tartanak, a múltkor azt mondták pszcihopata vagyok,pedig érzem , hogy fáj, csak egyszerűen ez “bukik” ki belőlem.. nem tudom mit kezdhetnèk ezzel a helyzettel egyszerűen. Borzalmasan szégyellem magam. Nagyon rossz és fáj. Valakinek hasonló? Vagy én vagyok az ördög kbsztt gatya vagy mi?

2021. jún. 28. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetes védekező reakció, semmi extra.
2021. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Elvileg van iylen mint pl a Joker filmben is.
2021. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2es Jokernél ez full random és nem érzelmi alapú.

Szerintem 1es felelt jól, így próbálja az agyad levezetni a stresszt.

2021. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!