Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az fura ha mindig nevetek a...

Az fura ha mindig nevetek a horror filmeken?

Figyelt kérdés

Eddig egysem ijesztett meg, bármennyire is ijesztőnek mondják őket. Mikor a gyilkos lecsap én akkor is csak röhögök.

A barátaim szerint ez fura.


Tényleg ennyire fura dolog lenne ez?



2017. aug. 21. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Freddy-n és társain ma szinte mindenki nevet. Javaslom nézz meg egy modern top horrort pl. Insidious, azon próbálj nevetni :D

Én is szoktam mondjuk nevetni, de inkább feszültségleadásként egy különösen jól összerakott jelenetnél.

2017. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már láttam azon is nevettem.
2017. aug. 21. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem fura. Én se tudom komolyan venni. Páromnak van 600-700 horrorfilmje, néha megnézet velem is egyet-egyet, de én is jót kacagok ezeken. Párom nagyon beletudja élni magát.

Sokszor eltakarja az arcát a kispárnával, és megkér, hogy szóljak, ha már ne folyik senki agyveleje és a bele. Én meg szétröhögöm magam ezen. :D

Már eleve a sztorik 99%-a képtelenség, baromság, a trükkök, sminkek, ruhák, színészek kritikán aluliak.

A filmipar alja, szemete a műfaj. Nem ok nélkül no name stúdiók termékei ezek, többnyire ismeretlen színészekkel, minimál költségvetéssel.

2017. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerb film, Kálvária, bár az is valamilyen szinten fekete humor.
2017. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
"A filmipar alja, szemete a műfaj. Nem ok nélkül no name stúdiók termékei ezek, többnyire ismeretlen színészekkel, minimál költségvetéssel." Vannak jó horrorok, ahogyan minden kategóriának megvan az ócskább, Zs-kategóriás rétege. Gondolom a barátod az igénytelenebb filmeket szereti, ezért nem láttál még jó pszichológiai horrort.
2017. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

A párom 30-as nő, horrormániás. Nem válogat, de irigylem, hogy mindegyiktől besza...-behu... :D Azért a több száz film közt van pár jó is.

Én se mai gyerek vagyok. A Péntek 13 és a Kedvencek temetője volt talán az első két horror amit láttam. 30 éve még az újdonság erejével hatott rám, talán még tetszettek is, de ma már unalmasnak és viccesnek tartom többnyire.

Az emberi százlábú pl. egész jó, de azt se bírom röhögés nélkül megnézni.

2017. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Én sem tudom a horrorfilmelet komolyan venni. Amikor haverokkal nézünk horrort, szoktunk poénkodni rajta és akkor a poénokon röhögünk. De hogy random dolgokon röhögni, ami kicsit sem vicces, legfeljebb szánalmas vagy röhejes... én biztos szellemi fogyatékosnak néznélek, ha kitépett beleken minden előzmény nélkül vihogni kezdenél, függetlenül attól, hogy élethű-e a jelenet.
2017. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy lehet félni egy filmtől... Láttam kismillió klasszikus horrort, illetve a már említett Szerb film, illetve pár elég extrém japán/kínai gore filmet is, de valahogy egyik se tudott se parát, se gyomorfelfordulást kiváltani.
2017. aug. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Az Anabelle 2-t nézd meg!
2017. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már, túl van hype olva az is.
2017. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!