Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindenen...

Miért van az, hogy mindenen nevetek?

Figyelt kérdés

Tényleg mindenen,legyen az vicces vagy szomorú én nevetek rajta. Múltkor az osztálytársam elájult és én kinevettem, pedig nem akartam.

Egyszerűen nem tudom miért és nem is szeretem ezt, de nem tudok leállni vele. Sokan mondják, hogy komolytalan vagyok, vagy hogy gyerekes, pedig nem csak van ez a "probléma".

Remélem tud valaki segíteni, vagy van valakinek hasonló problémája.

16l

(nem nagyon tudtam bekategorizálni a kérdést)



2018. szept. 19. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok xD multkor vki erőből az arcomba vágott egy cipőt és elkezdtem röhögni wtf
2018. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, amikor a nyáron lesérültem, annyira, hogy 2 hétig ágyhoz voltam kötve. Ez csak egy példa, rengeteg ilyet tudnék mondani.
2018. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább nevess, mint mindenen szomorkodj.

Bár ha elájul valaki, azon tényleg nem kellene nevetni.


A problémákon én is csak nevetni szoktam, nem tudom mi fán terem a stressz.


30+ vagyok, de nem akarok "felnőni" . :D És ezt nem érzem problémának.


Ez nem azt jelenti, hogy mama hotelben lakom. Lassan 20 éve elköltöztem. Dolgozok, eltartom magamat. De sz*rok a problémákra.

2018. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Zavarban vagy. Az emberek azt hiszik minden nevetés őszinte, a legtöbb mesterkélt. Elég jó a hallásom, hogy honnan jön. Az őszinte a hasból jön, azért egészséges, mert maszírozza a beleket, és egy ilyen embernek nem kell Lukolin a szellentéshez.
2018. szept. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 évesen még nem baj, ha gyerekesen viselkedsz. Majd a korral megváltozik ez
2018. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!