Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a dolga az iskolaorvosnak...

Mi a dolga az iskolaorvosnak ha sérülést lát?

Figyelt kérdés
Szóval gimnazista vagyok már 18 éves lány és bizonyos okokból lett egy hatalmas csúnya lila folt az oldalamon kb olyan 10 centis a legnagyobb és vannak kisebbek is azon a tájékon. Bejelentették, hogy hétfőn vizsgálat, egyébként sose szokott ilyenkor lenni, de mindegy lesz. Fehérneműre kell vetkőzni szóval lehetetlen, hogy ne vegyék észre. Mi a dolga az orvosnak ebben a helyzetben? Nem szeretném elmesélni mi történt vele, szerintem csakis rám tartozik. De tényleg elég nagy és csúnya szóval szemet szúr. Tudjátok mi lesz ebből? Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 5. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne mondj semmit elötte, csak ha rákérdez, akkor mond pl. "Leestem a lépcsőn"...stb
2018. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első nem túl hihető, minden bántalmazott szerencsétlen lépcsőről esett le vagy elesett rajta.

Sportolsz valamit?

2018. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Milyen sport okozna ilyet?
2018. okt. 5. 17:27
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Tesi órán beleszaladtál valakinek a könyökébe.
2018. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz kicsit alacsonyan van de nem rossz, köszi.
2018. okt. 5. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum megkérdezi hogy mit csináltál stb. Mondd hogy elestél, nincs köze hozzá. Egyébként nektek általában mikor szokott lenni az orvosi vizsgálat?
2018. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond, hogy megcsúsztál, vagy a sötétben belerúgtál az asztalba és ráestél valamire (mondjuk öcséd, húgod széthagyott játékára, ha van, vagy találj ki valamit). Vagy esetleg eleshettél biciklivel, az kb mindenre jó.
2018. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megcsúsztál és beverted a szekrénybe.


Elmentél egy csapat focizó srác mellett, és ők véletlenül neked rúgták a labdát.


Én anno a Balcsi partján hintáztam, és leszakadt az egyik lánca, én meg pár gyönyörű szaltót bemutatva landoltam a - hálaajóságoségnek - homokon. Nem lett semmi bajom, és mákomra pont egy (nyaraló) mentős napozott pár méterre a családjával.

Viszont lett egy szép, nagy, színváltós folt az oldalamon.

2018. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi nem lesz ebből, nem 8 éves vagy, hogy kérdezgessenek, hogy hol szerezted.
2018. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!