Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátomat...

Egyik legjobb barátomat láttam meztelenül, hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és legutóbbi tanév végén volt hogy iskolaorvoshoz kellett mennünk. Kettesével kellett bemenni, alsógatyára vetkőzve. Én az egyik legjobb barátommal mentem be, de előtte még sosem láttam őt meztelenül mert mindketten elég szégyenlősek vagyunk. Aztán bementünk az orvoshotlz, ő ment be elől, és már kaptuk is az utasítást hogy alsógatyát is levenni. Ő reagált először, letolta a gazdáját, így megláttam először a fenekét. Aztán neki még kellett fordulnia, mert testsúlyt mértek, és úgy kellett ráállni a mérlegre. Ekkor megláttam a farkát, és ő is az enyémet, úgy hogy előtte sosem láttuk egymást így. Az egész vizsgálat meztelenül zajlott, de az egyik legkellemetlenebb része az volt mikor felhúzták a fitymánkat, a másik előtt. Nekem ez egy nagyon kellemetlen élmény volt. Azóta mindig eszembe jut ez, és nagyon idegesít, de nem vagyok meleg, nem izgat fel a dolog, a lányokat szeretem, szerintem inkább azért jut ez mindig eszembe mert rossz élmény volt. Mit tudnék tenni hogy elfelejtsem?

2017. aug. 24. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel elmúlik. Ne is próbáld szándékosan kizárni a fejedből, mert akkor pont hogy eszedbe fog jutni. Egyébként ez nagyon érdekes, nekem ovi óta soha nem volt ilyen fityma hátrahúzós vizsgálat. Mit néztek rajta? hogy nincs-e szűkület? Nagyon furi és szokatlan dolog ez gimiben
2017. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, biztos azt nézték
2017. aug. 24. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg miért nem tetted szóvá, hogy a sz*rba gondolják ezt, hogy egymás előtt kelljen pucérkodni bármiféle előzetes kérdés nélkül?
2017. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezt most utolag hiába mondom, de hátha olvassa valaki más aki szintén érintett lesz. Volt már itt pár kérdés, miszerint lányokat levetköztettek és nögyogyászati vizsgálatot végeztek. Én nem tudom, hogy ezeket a kérdéseket kamubol irjátok ki vagy tényleg megtörtént. Ha tényleg vannak ilyenek, akkor ideje megtudnotok, hogy bármire NEMET mondhattok. Semmire nem kötelezhet senki. Ha elkezd üvöltözni az orvos, hogy márpedig vedd le, arra is nemet mondhatsz. Nincs joga feletted rendelkezni és olyanra kötelezni amit nem akarsz.
2017. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Miért néztél oda ha nem érdekelt? Ha kellemetlen volt a szitu, én tuti elfordultam volna míg őt vizsgálják. Fiúknál/Férfiaknál egyébként szokás a kezüket egymáson a péniszük elé tenni, ezzel takarják magukat. Másrészt pl. barátom az edzés után a többi társával tusol, és mondta, hogy egymás szemébe néznek csak, nem oda le, ugyhogy 40-50 alkalom után sem látta még sosem a másikét..
2017. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Azzal nincs semmi gond, hogy láttátok egymást meztelenül, barátok vagytok, egy öltözőben például nem okozna problémát. Az viszont elítélendő, szabálytalan és meglehetősen beteg dolog, hogy kettesével, egymás előtt vizsgáltak titeket (enélkül a trauma nélkül nem éreznéd kellemetlennek, hogy láttad). Most már késő, de nemet kellett volna mondanotok rá, mert ilyet nem lehet csinálni. Asztalt kell borogatni, elküldeni mindenkit a büdös p'csába. Legfeljebb csak arra kötelezhetnek, hogy elmenj a SAJÁT orvosodhoz elvégeztetni ugyanezeket a vizsgálatokat, aztán papírt vigyél az iskolaorvosnak az eredményekről.
2017. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy szép farka van? Szép nagy vöröslő makkja van? Nem indultál be egy kicsit sem?
2017. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertek egy dolgot: az o latvanyat nem tudod feldolgozni, vagy a tenyt, hogy o latott teged?
2017. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem volt ilyen vizsgálat. Furcsa ez nekem. Soha nem is hallottam.


Lányoknak bugyi melltartó oké,fiúknak alsónadrág. Pucérra sosem kellet vetkőzni sehol.


Főleg nem egy másik osztálytárs jelenlétében, nem igazán hiszem el,hogy ilyen van. Hiszen még azt sem tudod mit vizsgáltak pontosan.


Mondjuk én nő vagyok,de legjobb barátnőmmel elég sokat meztelenkedtünk egymás előtt. Nem,nem vagyunk leszbik. De egymás előtt nem szégyenlősködünk.


Amúgy készülj fel férfiaknál felnőtt korban prosztata vizsgálatnál a popó lyukadba nyúlnak fel.


Nőknek meg a hüvelyébe egy eszközzel amit kacsának hívnak és kellemetlen.

2017. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: jobb esetben nem fiatal korban végeznek embereknél prosztata vizsgálatot. Mire ő abban a korban lesz, 50-55 évesen, már el fog múlni a szégyenlősség.
2017. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!