Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavar, ha valaki...

Mennyire zavar, ha valaki egyéniség?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor egyedi stílusa van, kissé polgárpukkasztó.

2021. jún. 29. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát igen... van azért különbség az egyedi, és a megbotránkoztatóval. Az egyedivel semmi gond nincs, de a botránykeltő az nem való az utcára. Azt tessék a 4 fal közt hagyni, vagy viseld a beszólásokat!


Egyedivel viszont semmi gond nincs.

2021. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A "minden ló💩-t magamra pakolok és bármit megteszek azért hogy egyedi legyek mert amúgy nem vagyok" feltűnősködést, ahol a színes haj az egyetlen személyiségjegye az illetőnek, és a valódi egyéniséget érdemes elkülönítenim
2021. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem zavar, addig amíg nem direkt ellenem irányul a polgárpukkasztása. Értem itt azt, hogy ha csak az én idegesítésem céljából felvesz valamit, amit tanácsoltam, hogy nem lenne előnyös.
2021. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Lesz4rom
2021. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Szerintem túl sok energiát elpazarol mindenki arra, hogy ilyen semmiségeken bassza fel magát.
2021. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Simán nem izgat. Tőlem mindenki úgy néz ki ahogy akar, amíg ezzel nem bánt másokat.
2021. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró, ha csak a f*ság van mögötte, igazi, megfogható tartalom meg nincs.
2021. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A valódi egyéniségek, akiket ismertem soha nem voltak polgárpukkasztóak. Akik erre mennek rá, pont hogy agyatlan hülyegyerekek, akik jobb ötlet híján a külsejük idétlenségével akarnak kitűnni, mert se tehetségük se önálló gondolatuk nincs és rohadtul elégedettek magukkal, ha a buszon a néni csúnyán néz rájuk, mert ezt valamiféle teljesítménynek fogják fel.

Zavarni nem zavarnak, röhögök rajtuk magamban.

2021. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel, de ha valami nagyon szép, az nyilván tetszik nekem.
2021. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!