Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kívülről szép szerinted ez az...

Kívülről szép szerinted ez az élet?Vagy csak én vagyok picit irigy rá?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác nálunk itt a városban,van egy üzlete (nem írom le milyen fajta,mert megtaláljátok):D de a lényeg hogy úgy tűnik elég jól megy neki a szekér. Most vett egy Ford Mustangot,márkás ruhákban jár stb stb ő ott a főnök szóval elég gyakran bent van bárki megtalálja.


Ez mellett egy olyan fullos csajszival van együtt,akit ha most ide be linkelnék szerintem mindenki kicsapná azt a bizonyos bőrtokost,tényleg az a csaj ki..ott jól néz ki. Amikor még fiatalabb volt majdnem össze is jöttem vele,de hát eléggé furcsa volt velem...olyan semmilyen. Megengedte hogy fogjam a combját ilyesmi de ennyi...szótlanul volt mint a f..z


Ezzel a sráccal meg olyan boldognak néznek ki...egyébként ez a csaj alkalmazottként kezdte ebben az üzletben,majd lefeküdt ezzel a sráccal gondolom a pénz miatt,így lett ő is egy valami féle kis főnök ott.


A lényeg az hogy pasi kifejezetten szarul néz ki,kopaszodó,alacsony,nyeszlett senki,szóval ha nem lenne pénze az utcán bele tudnál rúgni:D


De kifejezetten irigy voltam ma rá amikor láttam ezzel a csajjal.


2021. jún. 30. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy az aki pár kérdéssel visszább ezt a sztorit kicsit másként írtad le egy válaszban?

Kis hamis!

Ne trollkodjál, te incel!

2021. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Biztos mindenki megtalálná az üzletet:D komolyan, az ilyen elvarázsolt emberek, mint te hogy nem haltak még ki?
2021. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ékszer üzlet.
2021. jún. 30. 22:34
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tudok irigykedni egy ilyen életre, mert ez alapján a leírás alapján minden a külsőségekről szól. A jó autó, a sok pénz, a márkás cuccok, a szép barátnő.

Ezek a dolgok nekem semmit nem jelentenek, teljesen más az értékrendem, nem azért élek hogy azon görcsöljek nap mint nap hogy milyen képet mutassak magamról másoknak. Elég stresszes élet lehet ha valaki ennyire meg akar felelni a környezetének. Elveszi az időt és az energiát az igazán fontos dolgoktól.

2021. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 ebben igazság mondjuk.
2021. jún. 30. 22:39
 6/12 A kérdező kommentje:
van*
2021. jún. 30. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a része jó, hogy nem kell aggódnia a keresete miatt, az a része már kevésbbé, hogy a barátnője kérdéses, hogy mennyire szereti (természetesen simán lehet, hogy igen, a pénz pedig csak ráadás, de külső szemlélőként egyikben sem lehetünk biztosak). De ha azt feltételezem, hogy szereti, akkor sem vagyok irígy rá. Lehet azért, mert egy idegen, lehet azért, mert nem rendelkezik semmi olyannal, amire úgy különösebben vágynék (természetesen mindenkinek kell a pénz, de rendben vannak annyira az anyagi dolgaim, hogy ne legyek irígy arra, ha másnak is. Kapcsolatot pedig éppen nem akarok). Ettől függetlenül értem, hogy mit irigyelsz tőle, amit mondani tudok rá, hogy ez van, figyeld meg, hogy hogyan jutott el idáig és tanulj belőle.
2021. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jobb, mint a srácnak, még annyit sem kell dolgoznom. Ingatlanokat, üzlethelyiségeket örököltem édesapám után, azokat adom bérbe. A bérleti díjakból vígan megélek, ha egész nap ki sem kelnék az ágyamból, akkor is a számlámon látnám a pénzt. Most akkor? Ki a f@szább gyerek?
2021. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as!

Hát persze!

És mindezt este 23:13 kor beírod a gyakorikerdesekre,gondolom olyan jól megy, hogy anyukád albérletében van egy kis szobád, amiben egy íróasztal meg egy ágy, egy kis szekrény van, és most te vagy a jani, mert beírtad ezt a pár sort?

2021. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Markas ruhakban jar. Na ez a lelki nyomor, hogy ez egy tenyezo az eletminoseg szempontjabol. Minel lejjebbrol, keletebbrol jossz, annal inkabb nem az szamit, szep-e, jol all-e, de be tudjak-e azonositani az arat.
2021. júl. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!