Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj ez lányok?

Miért baj ez lányok?

Figyelt kérdés
Miért vagy hogyha egy fiú csendes, visszahúzódó? Sőt baráti köre sem nagy, nem jár bulizni, nyugodt hobbijai vannak stb...
2021. júl. 5. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne baj? Én is inkább olvasok, mint bulizok pl, akkor meg miért zavarna, ha ő is ezt csinálja?
2021. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nos általában ezt azok szokták kérdezni, akik otthon kuksolnak, és keseregnek, hogy nekik nincs barátnőjük... Nos, nekünk nem baj nem értem, hogy honnan veszed, hogy baj.
2021. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj. A probléma az, hogy nem is mersz közeledni, teljesen felesleges várnod, hogy a lányok kezdeményezzenek.
2021. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy csendes, nem baj, de van a határozott csendes, meg a beszari csendes, az már nem mindegy.
2021. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de sok extrovertált lány van, akik nem tudják jól érezni magukat egy csendes fiúval, másrészt ha még beszari is, abban semmi vonzó nincs.
2021. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem baj, én kifejezetten ilyen társat próbálok találni magam mellé, csak sajnos eddig még nem jártam sikerrel. :D
2021. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!