Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a lányok/nők akik buliról...

Azok a lányok/nők akik buliról-bulira járnak, és mindenük a külső, "menőség" mikor/miért változnak meg hogy családot/gyereket szeretnének?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy nem szívből döntenek így, de a drága "pénzes" férjük így eltartja őket jó sokáig, még gyereket nevelnek, nem kell dolgozni menniük...


Ez igaz?

Sok ilyen lány ismerősöm van, és rájuk azt mondják majd megkomolyodnak, meg ez a normális, hogy 16-20-25 évesen csak a buli, csak a lazán vett élet! De majd benő fejük lágya úgy 30 körül...

Hát én nehezen tudom elképzelni!


Milyen indíttatásból változnak meg? És szívből változnak meg vagy érdekből?



2015. febr. 8. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van.Egyszerűen megunják a bulizást,más dolgok lesznek fontosak.
2015. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nos, én is nagy bulis voltam, bár szerintem nem abban az értelemben, amire te gondolsz. Mondjuk, én a suliban visszafogott voltam, délután meg pandamaci smink, miniszoknya, fűzős ruha, bőrdzseki, fekete vagy vörös körmök...

Ittam, rockkoncertekre jártam. A suliban rámégették hogy rockerK vagyok, Alterábán dugnak a bokorban. Nos, ehez képest három férfivel voltam egész életemben, az utolsó a férjem. A barátnőm azzal a férfivel él együtt, akivel elvesztette. Mással nem is szexelt.

Pont tervezik az osztálytalálkozót, ránéztem pár csajra, akik eléggé előítéletesek voltak velem. Hát, finoman szólva, semmi alapjuk nem volt engem ribizni.

Én stílusban visszafogottabb lettem, nem iszom alkoholt, de nem gondolom, hogy nagyon megváltoztam. Még mindig hordom a bőrjakót, néha az acélbetétest is, és bizony büszke vagyok arra, hogy a 16 évesen hordott szaggatott farmerom ugyanúgy passzentos. Két gyerek után ez nagy szó.

2015. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért baj ha valakinek fontos a külseje? Tudom hogy manapság mar nem divat a szépség, de szerintem egy nő törődjön magával!
2015. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem, miért kéne valakinek az egész életét úgy leélnie, ahogyan 16 éves korában volt? Komolyan olyan elképzelhetetlen, hogy más a fontos tizenévesen, huszonévesen, és már harmincon túl?

Egy ideig a bulizás a fontos nekik, aztán meg más. Vagy szerinted 60 évesen is buliról bulira kéne járniuk, mert csak úgy hitelesek?

2015. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat járok buliba, főleg mert a barátaim 70%-a vendéglátózik és bár az túlzás, hogy mindenem a külső, de imádok "kiöltözni", viszonylag sokat kültök ruhákra és mindig figyelek a megjelenésemre. Ettől függetlenül szeretnék gyereket és családot, vágyom egy komoly kapcsolatra. Attól, hogy bulizom még ugyanúgy dolgozom hétköznap, gyakran még otthonról este is, fizetem a számlákat, nem veszem lazán az életet. Ezt ebben a korban már sokan nem is tehetik meg, ha csak nem otthon élnek még. 30 éves korukra, pedig nagy valószínűséggel már ők is külön költöznek ezért mondják, hogy addigra már megkomolyodnak, bár szerintem attól még, hogy valaki nem dolgozik, lehet komoly, csak külső szemlélőként látják így egyesek, mert sok ember azt, hogy valaki nem adózik, nem dolgozik, suliba jár a komolytalansággal azonosítják. Nem kell indíttatás a változáshoz, egyszerűen jön a korral. "És szívből változnak meg vagy érdekből?" Ezt a kérdést nem is értem.
2015. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt, fiatalon a dugás és a külsőségek vezetik, de később a hormonjaik a gyereknemzés, családi életmódra állnak.
2015. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!