Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai 10-12 éves lányoknak van "pasija"?! Bővebben lent. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés
Szóval. Azt nem értem, hogy mostanában miért van az, hogy a 10-12 évesek kitalálják, most akkor pasijuk van. B@sszus! Ilyen fiatalon mit tudsz csinálni a pároddal????

2020. jún. 12. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Öhm...én 27 éves nő vagyok, de mikor én voltam 10-12, akkor is volt erre példa, sőt, ovis korban is. Nem új keletű dolog. Én csak azt nem értem, hogy ez miért zavar téged ennyire?!
2020. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az egyesnek, ilyen mindig volt, és ez természetes folyamat, a kiskamasz lányok elkezdenek érdeklődni a fiúk iránt. Valószínű a közösségi média miatt, meg hogy mindenhez hozzáférnek a gyerekek, ez ma már más, "komolyabban" veszik, legalábbis úgy gondolják, hogy ez egy teljes értékű kapcsolat. Nem tartanak persze sokáig, de fontos lehet a későbbiekben. Neked pedig azt ajánlom, hogy ne zavarjon, mit csinálnak mások, foglalkozz a magad gondjával, mert semmit nem érsz el ezzel, hogy ezt ide kiírod.
2020. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Újvilágrend.


[link]

2020. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Le lehet pontozni, de értem én, hogy ne zavarjon stb.., de amikor a 10 évesek a tesiöltözőben az exeikről beszélgettek, kicsit kiakadtam...
2020. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Régen is volt ilyen, az oviban anyukás-apukás játék, stb. A felnövés folyamatához tartozik, hogy utánozzák a felnőtteket, ilyen korban már elkezdődik a pubertás, a hormonok termelése, még akkor is, ha ez kívülről nem látszik.


Teljesen normális, oké hogy nem sok mindent csinálnak, de ugyanúgy mehetnek moziba, fagyizni stb és érzelmi fejlődésen mennek keresztül.

2020. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
#4 Én inkább azon akadnék ki, hogy nincs jobb dolgod, mint 10 évesek után kémkedni c-c xD
2020. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Az egy dolog, hogy egyeseknek 10-12 évesen barátjuk van, de amikor olyanokat művelnek, hogy csak lesek...
2020. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
43%
Miért van az, hogy a mai 10-12 éves fiúkknak van "csaja"?!
2020. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekszerelem. Eddig is volt, eddig is lesz.
2020. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

19 éves vagyok, és volt egy osztálytársam, akinek már 4.-ben pasija volt. Akkor leginkább csak kézen fogva sétáltak.

(Az már egy másik tötének, hogy 5.-8.-ban 3 pasija is volt...)

Mindezt meg úgy, hogy én még most is szűz vagyok. :D

2020. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!