Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanacsolsz?

Mit tanacsolsz?

Figyelt kérdés
- [x] 3 éve mióta a középsulit befejeztem minden màs lett, gyerek korom óta beteges vagyok, làtàs ill hallàsérült. Minusz 18 dioptriám van retina vèkonyodàssal, mindkèt fülembe hallókeszülèk , magasvèrnyomás, mikor a 11 osztályt be fejeztem le lettem szàzalèkolva, kapom szememre fogyatékosságit; rokkantságit, közgyogy, utazasi mindent kapok amit az állam ad anyagi gondom nincs mellete 4 órát dolgozok, de unalmas lett az èletem, akikkel együtt jártam suliba miztan vegeztunk megse ismernek az uton. Nem is koszonnek. 😪 minden mas lett, nincsenek barataim, reggel felkelek furdok, wc, kavezok, reggelizek 7re megyek dolgozni 11:20kor le telik a müszak és ennyi jövök haza... itthon elmegyek ha kell boltba ide oda, mosogatok, tesoim nincsenek, megnosulni nem akarok(anyu, mama nem is engedne ilyen erzekszervi hatranyokkal nem tenne csalad nekem jot de ebben igazuk is van) neha jarok templomba katolikus vagyok, egyszer ketszer hitgyülibe jartam onnan ki leptem mert pokollal fenyegettek ami miatt pszichiaterhez fordultam) pedig mondtak majd ok segitenek es rende jon az eletem ki uzik a gonoszszellemeket belolem szoval az eletem mas lett hianyzik a regi baratsag, sokszor a fulem is zug biztos a depresszio jele vagy nem tudom... de szerencsere van 185 ezer jovedelmem, eljarok kajalgatni allamtol kozgyogyon mindenem van le vagyok veglegesitve... mamamnak van egy testvere annak van egy lanya anyumnak elso unoka tesoja annak pedig van egy fia , ferje hozzajuk jarok mar 10 eve szerencse jo veluk a kapcsolatom mintha edes testvereim lennenek, ha ok nem lennenek reg megbolondultam volna, 2 ev telt el az iskola ota de akkor is a szivem szakad meg azokert akikkel 3 even at egyutt voltam es mar nem is koszonnek szinte le neznek mert beteges vagyok de a penzem jo volt nekik meg mindig fizettem nekik inni enni
2021. júl. 5. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj valamit. Minden bántás nélkül...ahogy elnézem az írásképedet, a műveltség nem ártana. Olvass sokat, lehetőleg könyveket. Önfejlesztésről, tudományokról (a valláskárosultság miatt, hogy ne higyj el minden szrt).
2021. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit tanácsoljunk? mozdulj ki. csinálj olyat amit eddig nem csináltál. tanulj, utazz, ismerkedj. vagy keseregj tovább
2021. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van a hallás vagy a látássérülteknek szervezete, azon belül meg programok. Keress rá, a hasonló problémákkal küzdőkkel meg fogod találni a közös hangot.

De itt van rögtön az első:

[link]

Az üdüléstől kezdve a lakástámogatásig, a kirándulásokig, különböző egyéb rendezvények ... Találd fel magad!

2021. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!