Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elfogadni a világ...

Nem tudom elfogadni a világ változását, és utálom a modern dolgokat, hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi modern dolgot nem szeretek, rosszul érzem magam a világban.

Ez eléggé paradox, hiszen elismerem biztos van jó is a modern technikában, egy-két dolgot még esetleg használok is, mégis sokszor azt kívánom bár ne is lenne.

És nem csak a technológiával kapcsolatban érzek így, pl azon is képes vagyok hónapokig morgolódni, ha a kedvenc földrajzi folyóiratom dizájnja megváltozik.

Utálom a városokat is, a mocsokkal, bűzzel, folytonos hangzavarral, dugókkal, siető emberekkel, most egy 30ezres településen élek, és ezt is nagynak érzem.

És számomra úgy tűnik, hogy a jövőben csak egyre rosszabb lesz minden, és ez még súlyosbít a dolgon.

Folyton csak azon gondolkodom, miként és hova vonulhatnék el a világ elől valami hegyvidékre, ahova nem ér el a városok zaja és életmódja.

18 se vagyok, de már olyan megkeseredett vagyok mint egy életunt 80 éves.



#modern #elutasítás #technológia #Elvonulni a világ elől
2021. júl. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember önszántából vonul el a világtól te is megteheted. Amúgy a nagyon nagy városok nekem sem tetszenek, én egy 12 ezres városban élek, a modern technikával nincs bajom.
2021. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Asperger...???
2021. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A technika vívmányait nem kötelező igénybe venned! Ha nem veszel telefont, nem kell utáljad. Nem kell írogatni (mint most) a netre, kapcsoltasd ki!

Közben nézegess elhagyott, kiöregedett falvakat, ingyen vagy gombokért kapsz ott házakat, ahova nem kötelező beköttetned a villanyt/gázt/vizet.

De biztos van elképzelésed, hogy miből fogsz megélni?

2021. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 én is ilyesmire gyanakodnék
2021. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én egy ilyen településen élek, összesen 5 házban laknak. Zsák település úgyhogy átmenő forgalom sincs, maga a nyugalom szigete.

Semmi pénzért nem költöznék el innen! :)

2021. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!