Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol a határ, hogyha munkaközbe...

Hol a határ, hogyha munkaközben valaki ideges és egy másik ember kérdez tőle valamit normálisan, akkor flegmán válaszol? Hol a határ ami már nem sértő? Mennyire normális az ilyen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, stresszes a munkája és azért válaszol így. Nekem is volt ilyen, hogy az egyik (más beosztású) munkatársamtól kellett valamit elkérnem, és mikor odamentem hozzá, idegesen reagált. Láttam rajta, hogy nagyon stresszes, sok határidős dolog volt rajta, így mivel az enyém nem volt sürgős, mondtam neki, hogy majd később visszajövök. Mikor legközelebb mentem, már le volt higgadva, elnézést is kért a korábbi reakciójáért.
2021. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem is olyan rég még én is lehettem volna ez az alak amit említesz. Engem kifejezetten irritált, ha benne vagyok egy gondolatban, és valaki odajön, és valami mással zaklat. Szóval én azt mondanám, hogy szerintem ez nem annyira a személyed ellen irányul, lehet, hogy nem tud az illető két dologra figyelni. Talán az lenne a legjobb megoldás, ha beszéded van vele, rákérdezel elötte, hogy mikor tudunk beszélni. Remélem ezzel segítettem.
2021. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!