Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem ezt?

Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Rám ír valaki, vagy én rá ( snap, insta, mess, akárhol) és nem váltunk 1-2 üzenetnél többet.

Vagy válaszol 1-2 szóban és kész, vagy kicsit többet és ennyi. Miért lehet ez?


2021. júl. 8. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"Hogy kezeljem ezt?"

Beszélgessetek 2 mondatnál többet. Ezt nem kezelni kell, annyi lényeg, hogyha beszélggetni akarsz, akkor hozz fel egy témát és beszélgess.

2021. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem válaszolnak
2021. júl. 8. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma már ez általános, épp a múltkor gondolkoztam rajta én is, hogy milyen okai lehetnek ennek. Arra jutottam, hogy a beszélgetés már nem lényeg, nincs értéke valójában. Azért ír rád, mert unatkozik éppen és ha nem adod meg neki az ingert, amire vágyik, akkor keres mást, akitől megkapja rögtön. Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy hozzá közelebb áll vagy van kötődése vele, csak megadta neki amit éppen akart.


Tenni nem tudsz semmit, hisz két ember kell a beszélgetéshez. Hiába hozol fel témákat, ha nem reagál rá, nem görgeti tovább a társalgást, akkor hagyni kell a francba és nem erőlködni. Olyanokkal beszélgess akiken érzed az érdeklődést és reagálnak normálisan.

2021. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne motiváció, érdeklődés, vagy érzi, hogy más vágányon működtök...
2021. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!